Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie z #lublin oraz #wroclaw, mam wielki dylemat gdzie się przeprowadzić: za Lublinem przemawia niska cena pokoi na wynajem oraz siedziba firmy (w której pracuje mi się super), a za Wrocławiem znajomi i przyjaciele oraz studia (co prawda zaoczne ale chciałbym je ukończyć). Prace mam zdalną i nie będzie przymusu powrotu do biur ale średnio mi się widzi wynajmować pokój śpiąc i pracując w nim. Może ktoś był w podobnej sytuacji i doradzi coś?
  • 8
@TenTypTakMa:

Nie będę obiektywny, bo w LBN się urodziłem i LBN znam. We Wrocku byłem tylko parę razy.

Za Lublinem:
1. Tanio
2. Wystarczająco duże miasto, aby wszystko było, wystarczająco małe, aby wielkomiejskie problemy były minimalne
3. Tryb życia - Lublin miasto w którym żyje się dosyć powoli. Dla jednym to plus, dla innych minus. Ja sobie chwalę.
4. Bardzo blisko do Warszawy (odkąd jest ekspresówka do Wawy dojazd do niej
@TenTypTakMa: Sporo zależy od trybu życia. Jeśli jesteś raczej domatorem, spokojnie sobie żyjącym to Lublin jest dobrym wyborem. Jeśli jednak lubisz zarobione pieniądze wydawać, czy to na kulturę (koncerty, kino, teatry, wydarzenia) czy gastro (różnorodność restauracji, pubów i ogólnie miejsc gdzie można wyjść) czy podróże (lotnisko z dużo większą bazą plus samochodem dużo bliżej na zachód) a nawet i zwykłe zakupy, ciuchy, mniej popularne tematy to Lublin bardzo ale to bardzo