Wpis z mikrobloga

@janusz-korwyn-mikku: na wixapolu sprawdzają wiek (zawsze jak chodziłem). Ale malolaci ogarniali temat w taki sposób że dwójka wchodziła kupując 2 bilety, potem jeden wychodził z opaska dla małolata i wchodzisz. Problem taki że już musisz zostać na sali bez wychodzenia na zewnątrz, chyba że jakaś palarnia tam jest to luz.
@janusz-korwyn-mikku: Noo już się w ćpanie na Wixach gówniarzu nie bierz, nie masz jeszcze osiemnaście lat skończone a Ty chcesz sobie życie marnować narkotykami i techno? Chcesz zawieść rodziców? Skończyć na dworcu? A tak serio to zazwyczaj jak byłem na Wixach to nikt dokumentów tam specjalnie nie sprawdzał - są sposoby niby żeby trochę te rzeczy podrasować (nie wiem czy działa, ale kolega mówił coś na temat legitymacji Szkolnej) ( ͡
@CiemnaStronaCzlowiekaa: @MagikLOL:

gdzie się dowiadywać o takich rejwach? Grupki fb czy co?


Strony event planerów grupy z tematyczna muzyka danego miasta

a co jest na tych wixapolach poza techno remixami disco polo? stary dobry rave/psytrance festiwal > wixapol dla mefeszczurów

@Bombay_Sapphire: wejdz na fb wixapolu i soudlouda to zobaczysz, głownymi dj-ami TorenzEu i mikołajRajw drugi gra tak beznadziejnie ze masz ochote sciagnac buta i w niego wrzucić, pierwszy nie