Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
bardzo warzne studia, siedź tu mieszaj chemiczne rzeczy, aż cię nadgarstek będzie bolał i te dwie pozostałe osoby w zespole też, a potem czekajcie godzinę aż się kolba fajnie wygrzeje, a potem aż się ochłodzi, dodaj coś, mieszaj znowu długo, dodaj coś i znowu czekaj
mmmmm, sześć godzin zegarowych mija, przynajmniej sobie zabawkę wzięłam
#olzigla #haft #studbaza #chemia
voliereen - bardzo warzne studia, siedź tu mieszaj chemiczne rzeczy, aż cię nadgarste...

źródło: comment_1646838460VrCNwzO2NdYtYM11vzi6bX.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wypoks: kiedyś chciałam pracować w labie, teraz to już nie wiem, jestem na szóstym semestrze, już nie opłaca się tego rzucać, nie mam pomysłu na alternatywe i w sumie to się zobaczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wypoks: miareczkowania, krzywej wzorcowej, metody oznaczania, korzystania z wagi analitycznej xd badań wytrzymałościowych, otrzymywanie hydrożeli, tabletkowanie, ocena jakości tabletek, ekstrakcja, filtracja, badania reologiczne a to w sumie tyle z ostatnich dwóch semestrów chyba kojarzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wypoks: tak, mieliśmy na początku super zajęcia z podstaw biotechnologii, gdzie rozkrajalismy roślinki skalpelem do hodowli kallusa, to było nawet na pierwszym semestrze, bardzo miło to wspominam