Wpis z mikrobloga

#coolstory #wroclaw

ACHTUNG. WYKOPEK POSZUKIWANY.

Jeszcze ciepłe sprzed chwili. Miejsce akcji: tramwaj nr. 8 z bardzkiej do galerii dominikańskiej. Jechałem nim właśnie przed chwilą. Za mną siedziały dwie dziewczyny: wiek studencki, jedna blondynka farbowana, okulary z dużymi oprawkami, włosy zaczesana do tylu, oliwkowy płaszcz, a druga czarna, krótkie włosy, apaszka na szyi, więcej nie kojarzę. Blondynka najpierw narzeka na swojego chłopaka, nie słuchałem dokładnie aż do pewnego momentu, do tego dialogu, tak mniej więcej on wyglądał:

-A bo on(niestety bez imienia, a było by łatwiej zidentyfikować) jak wychodziłam to siedział na fejsie, kwejku(xd) i na wykopie i nie powiedział, że nigdzie dziś nie wychodzi bo chory i zmęczony po pracy. No to ja mu powiedziałam, że idę gdzieś z tobą i jeszcze z dziewczynami.

-A no spoko. Ciekawe czy będzie do mnie dzwonił i pytał.

-Znając go to będzie, więc powiesz mu że jestem u ciebie ok?

-No nie ma sprawy, tak mu powiem. Czyli planujesz u Pawła na całą noc być hehehe xd.

-No i #!$%@? dobrze, zaprosił mnie niby tylko na wino ale wiesz jak to ze mną zawsze jest i co się dzieje ;)

No i ogólnie tyle. W skrócie: dziewczyna przyprawia rogi chłopakowi, który na pewno przegląda wykop, i mam również nadzieje, że mirko. Kolego, jeżeli się identyfikujesz to wiedz jedno: nawet mi cię nie żal XD. A to dlatego, że wystarczyło 10 minut słuchania paplania tej laski, wrzucania w co drugie słowo #!$%@?, beka, o ja cie, żeby wiedzieć, że to mega tępa dzida jest. Z jednej strony trochę przykro tak się dowiadywać o zdradzie, ale z drugiej może właśnie ratuje cię przed związkiem z dupodajką.

tl:dr: usłyszałem w tramwaju, jak laska mówi swojej koleżance, żeby kryła ją przed jej chłopakiem, który przegląda wykop, bo ona dziś wieczorem idzie dawać dupy jakiemuś Pawłowi.
  • 140