Wpis z mikrobloga

@trololo55: Miałem też brać BMW w czerwcu tamtego roku z planowanym terminem dostawy na tamten sierpień. Dobrze, że finalnie zdecydowałem się na 3 letnie BMW z wyższego segmentu które dostałem od ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bejro: też właśnie oglądam używane 7er xD

ciekaw tylko jestem jak jest z płynnością takiej używanej siódemki, myślę, że w Polsce to może być ciężko sprzedać w razie gdyby zamówione auto się pojawiło
@trololo55: Jeśli kupisz to auto na firmę, z małym przebiegiem, udokumentowane i na gwarancji to przy próbie sprzedaży praktycznie nic nie straci na wartości. No ale ograniczeniem jest jednak głębokość rynku aut tego segmentu. 6er zdaje się, że będzie sprzedać jeszcze gorzej bo praktycznie nie ma tego na drogach. Ale takie 8 gc jest dość popularne i można za tym się rozejrzeć. O ile sprzedajesz auto później na FV to nie
@Pharos: rosnące stopy trochę bolą, tylko czy serio widzisz teraz możliwy scenariusz, w którym samochody w 2023 będą tańsze, a stopy niższe niż teraz?

Ja do tego dostałem ponad 20% rabatu, teraz nieosiągalne, więc szkoda rezygnować.

@Argonzz: gdzie? Daj linka! Ja już od lat ich nie widuję w salonach ( ͡° ͜ʖ ͡°)