Wpis z mikrobloga

PODAJĄ NAJBARDZIEJ KLILALNĄ INFORMACJĘ


@mikau: przez 2 lata covida kilka milionów ludzi w PL przestało oglądać TV, bo już rzygało tym tematem a oni dalej grzali tą klikalną informację XD
Jestem ciekaw jak interpretujesz ten obrazek. Piszę to bez ironii. Serio jestem ciekaw.


@tylkostrimi:

mniej więcej tak:
https://www.wykop.pl/wpis/64161383/media-juz-nie-informuja-co-dzieje-sie-na-swiecie-2/

poczytaj o "mass formation"
wcześniej prali ludziom mózgi żeby ci ze strachu przed covidem godzili się na niszczenie gospodarki i sami walczyli z ludzmi którzy mówią że "coś tu jest nie tak, działania rządu nie mają epidemiologicznego sensu "
teraz to samo odgrywa się w temacie ukrainy 24/7 #!$%@? tematem wojny, zadaj logiczne
@Adam_Prosty:

teraz to samo odgrywa się w temacie ukrainy 24/7 #!$%@? tematem wojny, zadaj logiczne


A co jest w tym dziwnego? U naszego najbliższego sąsiada jest wojna. Największa wojna w Europie od wielu lat. Serwisy niusowe od zawsze karmią się sensacją. Czemu teraz miałyby nie korzystać z okazji?

Moim zdaniem szukasz spisku tam gdzie go nie ma. Gdyby był spisek to we wszyskich krajach natężenie niusów związanych z wojną byłoby takie
To sobie obejrzyj a później wrzucaj taką #!$%@?:


@Greg36:

"idz na covidowy zobaczyć trupy, a nie piszesz że lockdowny #!$%@? dadzą"

tak sam głupi argument.

jak w 2020 pisałem że lockdowny #!$%@?ą gospodarkę, nikogo nie uchronią przed covidem tylko zwiększą śmiertelność z innych przyczyn to głąby podłączone do TV wysyłały mnie na covidowy, a mojej matce życzyli śmierci.

efekt po dwóch latach?
gospodarka #!$%@?, najwięcej trupów w europie zarówno na covida
A co jest w tym dziwnego?


@tylkostrimi: dziwne jest to że dostaję bana na grupie FB za pytanie dlaczego moje dziecko od dwóch lat nie dostało się do przedszkola do którego przyjęto właśnie 3 dzieci z ukrainy.

dziwne jest to że człowiek który uciekał przed bombami spadającymi na głowę zamiast dostać jakiś zbiorczy dach nad głową, podstawową opiekę medyczną i psychologiczną w tydzień po przyjeździe do polski dostaje:
- mieszkanie, pracę,
nie kop się z koniem. Podatnych na propagandę jest więcej niż myślących krytycznie.


@Cryptonerd_io: jeśli czegokolwiek się nauczyłem przez 2 lata siedzenia w temacie covida i propagandy wokół niego to właśnie tego że ludzie łykają propagandę jak pelikan rybę.

wystarczy spojrzeć na ilość plusów które dostali ci co wyzywają mnie od ruskich trolli za ten prosty obrazek.

Powtarzam pytanie - czy sugerujesz, że za obecnymi wydarzeniami zbrojnymi i zbrodniami odpowiadają Amerykanie?


@Kazach_z_Almaty: ty całkiem nie ogarniasz obrazka który on wkleił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten obrazek sugeruje że jak amerykanie dla zysku mordują cywili to jest fajnie a jak ruscy to nie jest fajnie.

pytanie do Ciebie z zupełnie innej beczki:
czy amerykanie przed druga wojną finansowali hitlera i udostępnili mu technologię, między innymi
dziwne jest to że człowiek który uciekał przed bombami spadającymi na głowę zamiast dostać jakiś zbiorczy dach nad głową, podstawową opiekę medyczną i psychologiczną w tydzień po przyjeździe do polski dostaje:

- mieszkanie, pracę, cały potrzebny sprzęt i przedszkole dla dzieci a jak ja zapytam czy to nie za duża gościnność to jestem wyzywany od ruskich trolli.


@Adam_Prosty: jeżeli dziwisz się, że ktoś w tydzień może znaleźć pracę, to nic dziwnego,