Wpis z mikrobloga

pisowskiego ministra, to okazało się że po nocach robił wałki z handlarzami bronią xD


@Trzesidzida: Może szykował kraj do wojny. Wyczuł zamiary Putina. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ale kto to jest XD i dlaczego po 7 latach rządów wylazł z nory teraz?


@zdjeciegipsu: Widać, że sam jesteś ruską onucą lub niezorientowanie politycznie, skoro nie wiesz kto był ministrem SZ za rządów PiS przez pierwsze 4 lata ich rządów.
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: Ty nawet nie wiesz kto był ministrem spraw zagranicznych 6 lat temu, a sugerujesz jakoby, że Rau wyskoczył jak Filip z konopii po 7 latach rządu PiS. Wykazujesz się ignorancją w przypadku wiedzy o społeczeństwie i zbędnym hejtem.
  • Odpowiedz
@nobrainer: To potwierdzone co do jego korzeni, czy rozsiewasz plotki?
Serio pytam bo sam się zastanawiałem nad tym. Piękna opalenizna, dosyć nietypowe nazwisko.
Według rejestru nazwisk Pesel tylko 253 mężczyzn nosi takie nazwisko w Polsce - https://dane.gov.pl/pl/dataset/1681,nazwiska-osob-zyjacych-wystepujace-w-rejestrze-pesel/resource/36401/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Były pracownik MSZ - ambasador Baliński nie ukrywa a nawet krytykuje to w jakim stopniu nasze MSZ jest zdominowane przez pracowników wiadomego
  • Odpowiedz
@Czytaj_Kulture_Krytyki: potwierdzenia nie mam, rozsiewam bardzo prawdopodobne plotki

Pan Rau ma bardzo egzotyczna urodę jak na Słowianina..

A te rozszczenia , wypłyną prędzej czy pozniej -może ktoś inny bedzie wystepował zostaną odsprzedane, alebedzie sie przewijalo nazwisko Rau
  • Odpowiedz
@piker: Szumowskiego oceniam jako gościa który stał się ofiarą patologicznego otoczenia, został przemielony, i wypluty. Nie wiem co on miał na resztę bandy że go nie zniszczyli itp.
On na początku pandemii jeszcze w lutym jak mówił "że po co ludzie noszą te maseczki -nie wiem one nic nie dają", mówił całą prawdę. Przechodził przez niego taki gest szydery trochę, nie wiem czy z powodu nienawiści - bardziej chcę wierzyć
  • Odpowiedz