Wpis z mikrobloga

@w_glab_przeszlosci: jak Pan Rau był jeszcze wojewodą łódzkim miałem przyjemność z nim rozmawiać, bardzo miły i ciepły człowiek :)


@HistoriaNikczemnosci: Zawsze mnie śmieszą takie teksty xD „rozmawialem z nim i był miły” xD to jest polityk, teraz z tobą miło rozmawia, a za 5 minut będzie robił przy wódce wałek na kilka milionów. Nie da się ocenić polityka inaczej jak przy suto zakrapianej imprezie z dziwkami i koksem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w_glab_przeszlosci: Ogólnie dzisiaj stanowisko ministra spraw zagranicznych w psiowskim rządzie to wydmuszka, wszystko jest zarządzane centralnie z nowogrodzkiej. Polityka zagraniczna opierana jest na sytuacji wewnętrznej tj. na sondażach. W tym momencie Rau być moze zyskał trochę niezależności co wynika z faktu, że obecnie trwa nasza prezydencję w OBWE.
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci Ja tylko przypomnę że jak ostatnio wykopki chwaliły jakiegoś pisowskiego ministra, to okazało się że po nocach robił wałki z handlarzami bronią xD


@Trzesidzida: Wiesz dlaczego teraz ministrem zdrowia nie jest lekarz, a ekonomista (co uważam za głupie i cyniczne rozwiązanie)? Bo lekarz dał się wyruchać na pieniądze. Szumowski później mówił, że nawet od diabła by kupił, a przypominam, że to było w czasach, gdy legalnie respiratora po
  • Odpowiedz
Czempiony, które #!$%@?ły Polskę puściły pare o MiGach, które info miało iść bez informacji publicznej.


@Norbercikk: Informację o przekazaniu polskich MIGów, które miały rzekomo iść bez informacji publicznej przekazali dużo wcześniej, jeszcze w lutym:
- Josep Borrell
- Volodymyr Zelensky, który z chęcią wciągnąłby Polskę w wojnę byleby odciążyć Ukrainę
-
  • Odpowiedz