Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę czytając te wysrywy od rana. Tydzień temu NATO zajebiste, dajemy migi, Putin #!$%@?. Dzisiaj NATO nas zdradziło, Amerykanie oszukali, migów nie będzie obrażamy się na wojne.
Naprawdę jesteście wychodki nasrane do środka.

Już faktycznie lepiej sobie na Onet wejść i nagłówki poczytać niż te wasze gówno opinie.

#wojna #ukraina
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@Nester86: przecież tutaj sami specjaliści. Rosja nas najedzie. A ja się pytam czym? Bo jak tak dalej pójdzie to najwyżej będą rzucać w nas dzidami i kamieniami.
Ps. O atomówkach możecie sobie darować komentarze
  • Odpowiedz
@Nester86: no bez kitu, jak widzę ten ściek tutaj to bardziej się przychylam do porzuconego przeze mnie z 10 lat temu onetu. W sumie z wykopu poza pokutnikiem i może paroma innymi gościami to tu tylko trolling, heheszki i szym informacyjny
  • Odpowiedz
@mexxl: "O atomówkach możecie sobie darować komentarze" a to niby dlaczego? Argument proszę. Oczywiście że mogła nas Rosja najechać za te migi. Posłuchajcie se oświadczenia NATO na oświadczenie Polski.
  • Odpowiedz
. A ja się pytam czym? Bo jak tak dalej pójdzie to najwyżej będą rzucać w nas dzidami i kamieniami.

Ps. O atomówkach możecie sobie darować komentarze


@mexxl: Mają Iskandery także z głowicami konwencjonalnymi. Zbombardują lotniska z których startują lub mogą startować MIGi i wytłumaczą, że to dla zapobieżenia wtrącania się Polski w wojne. I tyle. I myślisz, że NATO za takie coś zaatakuje Rosję? Bo sankcje już się pokończyły.
  • Odpowiedz
@Nester86: wykopki maja mentalność 6-letniego dziecka, rodzice nie kupili mu zabawki, którą chciał, więc ten usiadł na środku sklepu, zaczął płakać i krzyczeć, że nienawidzi rodziców.

Gdyby wykopki rządziły Polską, to rozwaliłyby ten kraj szybciej niż ruscy swój.
  • Odpowiedz
@kefas_safek: Onet ma dosyć solidna bazę dziennikarzy zagranicznych. Można mu wiele zarzucić na przestrzeni ostatnich lat ale dzisiaj jest to dla mnie bardziej wiarygodne źródło informacji o wojnie niż ten ściek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nikifor: ty tak serio? Wiesz co by się stało wtedy z obwodem kaliningradzkim?
Myślisz, że NATO przeszło by do porządku dziennego na taką sytuację.
Wiesz, że w Iskandery obecnie jest wymierzone tyle, że zostanie tam tylko popiół.
Dla ciekawostki powiem, ci jeszcze, że oczyścili byśmy Bałtyk bez użycia jednego okrętu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nester86: przecież od zawsze Onet, zresztą jak każdy inny portal typu WP czy Interia były bardziej wiarygodne od Wypoku ponieważ tam muszą przejść jakąkolwiek weryfikację.

Na wykiopie jedyną weryfikacją są #!$%@? wykopki co nauczyły się geopolityki w parę godzin oraz Bialkov który poprosił żeby nie szerzyć fejknewsów xD
  • Odpowiedz