Wpis z mikrobloga

@CichySzelestOka: Bartosiak cały czas truł ludziom, że to nie ta sama armia co w Czeczenii albo ZSRR. Po wielkich reformach itd.
Albo gdy Rosja zaatakuje to odetną internet ukraińcom i nie będzie filmów.
Zychowicz, że np. partyznatka nie ma już sensu bo drony rozwalą tych chłopców z bronią co rozpalą sobie ognisko w lesie.
To tylko pierwsze przykłady jakie przychodzą mi do głowy. A można wymienać, wymieniać.
Bartosiak cały czas truł ludziom, że to nie ta sama armia co w Czeczenii albo ZSRR. Po wielkich reformach itd.


@Bonapartysta: Akurat za coś przeciwnego był w Polsce krytykowany
https://www.o2.pl/informacje/rosjanie-uzywaja-slow-polskiego-eksperta-ostry-komentarz-oficera-6720358261005184a
a armia jest po reformach i w wielu miejscach funkcjonuje poprawnie, ale nie pomaga w tym fakt, że politycy postawili przed nią nierealne cele.

Albo gdy Rosja zaatakuje to odetną internet ukraińcom i nie będzie filmów.


@Bonapartysta: podaj cytat. Rosyjskie
@selflessness: Pomieszałeś tematy. To, że polska armia jest w stanie pokonać rosyjską to jedno z jego najczęstszych sloganów. Ja nie mówię o tym. Tylko dokładnie o tym co napisałem.
Nie będe przeszukiwał kilka dziesątek filmów wielogodzinych tylko po to aby coś udowadniać bo to zajmie mi kilka dni. Jeżeli nie zapamiętywałeś tego co mówił to nie masz szansy weryfikacji. Czyli wchodzisz w skład bezwładnej masy do prostej manipulacji. 23 lutego covid
To, że polska armia jest w stanie pokonać rosyjską to jedno z jego najczęstszych sloganów


@Bonapartysta: Cytat chyba z dupy wyciągnąłeś, albo nad interpretowałeś to co mówił o armii nowego wzoru i zmian prowadzących do możliwości stawienia oporu ruskim. Po drugo mówił, że Polska teraz nie jest w stanie walczyć na równych zasadach z FR. Po trzecie mówił o tym co zostanie uznane za zwycięstwo.
Nie zrozumiałeś tego co oglądałeś.
@Bonapartysta: Bartosiak przecenił ruskich i sie dotego przyznaje. Co ty pieprzysz jaka partyzantka widziałeś chociaż jeden film z walk regularnego wojska poza dronami? No właśnie wszystko nagrywaja pobirowi i obrona terenowa czy jak to sie tam zwie. Partyzantka nie ma sensu ale ruscy są ułomni dlatego działa. Gdyby wojne prowadzili amerykanie to odzialy partyzantow bylyby likwidowane samolotami