Wpis z mikrobloga

@winokobietyiwykop: szczerze, to słuchając tego nie wierzę, że JKM może być czyimś agentem. On n--------a na wszystko i wszystkich, jest potwornie chaotyczny i ciężko go ustawić po jakiejś z obecnych stron. Najwyżej może działać jako agent Chaosu xD
Gdybym był ruskim decydentem i byłaby przede mną możliwość rekrutacji JKM jako agenta, to bałbym się, że JKM dla pogłosu i atencji zacząłby wszędzie gadać, że bierze ruskie pieniądze, bo mu się
  • Odpowiedz
@MrAsfurix: Odpowiedzialny polski polityk nie wystąpiłby w tym programie, gdzie wiadomo że tak wszystko zmontują i zagrają, że będzie wszystko zgodnie z rosyjską narracją. Prowadzący ten program, to jeden z jeden z największych szkodników i propagandystów dla pluralizmu w Rosji, gnida piorąca mózgi milionów ludzi. W studio same byłe KGB i ułożeni Putinowi pseudodziennikarze a tak naprawde służby specjalne. Mikke to pożyteczny idiota.
  • Odpowiedz
@MrAsfurix: Korwin wcale nie dołożył Rosjanom, on schlebia ich megalomańskim wyobrażeniom o Noworosji i umiejętnie lawiruje. Nie odniósł się w rozmowie do Szuchewycza, ale to akurat było antypolskie bo mógł przedstawić polskie stanowisko w tej sprawie tj. jest to tematem sporu, ale w sprawach zasadniczych, to wspieramy Ukrainę w akcesji do UE bo jest krajem suwerennym. Tego nie powiedział. Korwin to taki podrywacz używający antykomplementów aby zwrócić na siebie uwagę,
  • Odpowiedz
@renkaboga Oczywiscie, ze USA i Polska wspierały i wspierają dążenia niepodległościowe Ukrainy. Robiło to CIA i zapewne Agencja Wywiadu. To lezy w interesie Polski aby Ukraina była w UE i NATO. Mało tego, Polska szkoli żołnierzy ukrainskich od czasu wybuchu konfliktu w Donbasie. I to nawet neonazistowski pułk Azov. Wspolny wrog nas zjednał. Dozbrajamy ich. Trzeba to sobie uswiadomic - mysmy dolozyli cegielke do tego by Ukraincy sie lepiej bronili. Dzieki
  • Odpowiedz
@winokobietyiwykop: Myślę, że stawiasz błędną i bazującą na emocjach analizę Korwina. Nie jesteś pierwszym, który próbuje go zrozumieć. Nawet jego wyborczy mają z tym problem. Korwin po prostu nie idzie po lini po której byś chciał. On nie idzie po niczyjej linii i często "troluje" żeby wywołać zdenerwowanie u widzów/czytaczy. Wkurza to nawet jego własne środowisko. Te porównanie do podrywacz jest bardzo ciekawe muszę przyznać. Propsuje.

Inne wypowiedzi Korwina z programu który linkujesz:

Dla mnie Rosja to sojusznik przeciw Ukrainie [...] Chcę niepodległej Ukrainy ale chcę żeby 4/5 wojska Ukraińskiego było na granicy wschodniej, z Rosją, a nie na granicy z Polską.

Dla mnie Rosja to sojusznik, ale nawet mnie ciężko mówić, że chcę być sojusznikiem Rosji, dopóki Rosja pozytywnie
  • Odpowiedz
@Mudok To by bylo wlasnie zbyt jawne i oczywiste gdyby chwalil Rasije bezkrytycznie. Wiesz jak sie buduje np. fejkniusowa grupe na fejsbuku czy kanal na youtubie? Zasada jest prosta: wrzucasz 99 wiadomosci/filmow/relcji prawdziwych i rzetelnych aby zyskac zaufanie a 1 wiadomosc fejkniusowa. Po uzyskaniu licznej spolecznosci - zwiekszasz proporcje fejkniusow bo zyskales juz zaufanie i widzowie/czytelnicy wierza ci na slowo .. przeciez wczesniej mowiles prawde wiec jestes wiarygodny.
  • Odpowiedz