Wpis z mikrobloga

Jaki ja naiwny jestem, to jprdl xD
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.
Teraz się dowiadujemy, że pisowskiesyny wykorzystują śmierć Ukraińców, i w ustawie o pomocy dla nich, cichcem przepchnęli zapisy o bezkarności "covidowej niegospodarności". Wcześniej im sie nie udało, to po złodziejsku teraz wykorzystują okazję, i szansę na zamiecenie złodziejstwa pod dywan.
Najobrzydliwsze zwierzęta, jakie kiedykolwiek istniały w polskiej polityce.
Ha tfu, na ich padlinę.
#bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna

  • 120
  • Odpowiedz
@dos_badass: a PO co chciało cenzurę internetu w ustawie o rybołówstwie to już ok, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fujiyama: nie rozumiem w jaki sposób usprawiedliwia to działanie pisu. W sensie, ze jak za PRLu robili łapanki na ulicach to każda władza po nich może robić co chce?
  • Odpowiedz
@miki4ever: czy ja usprawiedliwiam działanie PiS-u? W żadnym wypadku, powinni się dziś spakować i wyjechać do Rosji.
Chodzi mi tylko o to, że PO stosowało takie same sztuczki i na nich też trzeba za to napluć.
  • Odpowiedz
@dos_badass: ludzie śmiali się z totalnej opozycji ale nic, dosłownie nic obecny nierząd nie zrobił dobrego długoterminowo dla polski nie mocząc nas.
Do pisowców trzeba całkowicie być na anty i zlikwidować ich ze sceny politycznej podobnie do raka jaki ciąży na naszym państwie w postaci kościoła katolickiego
  • Odpowiedz
Jaki ja naiwny jestem, to jprdl xD


@dos_badass: prawda jest taka, że na kanwie śmierci Jareczka też postarają się coś przepchnąć przez Sejm kiedy oczy świata będą zwrócone na gasnące światło narodu.

Ha tfu na złodziei.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.


@dos_badass: a co mieliby robić? Wspierać Putina? Stawiać mur na granicy jak przy Białorusi?
  • Odpowiedz
@dos_badass: Mało tego, kłamca pinokio, pojechał do PE i powiedział w wprost, ze skoro Polski RZĄD przyjął uchodźców z Ukrainy, to trzeba zapomnieć o turowie i praworządności i wypłacić nam pieniądze.
To jest żałosne co pis odwala.
  • Odpowiedz
@fujiyama: Jaka ustawa o rybołóstwie. Jak można być takim idiotą? PO nic takiego nie zrobiła. ACTA ogłoszono w komunikacie o rybołóstwie ale to zrobiła KE a nie PO.
  • Odpowiedz
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.


@dos_badass: Nie, to strach im doradzał aby słuchać się zachodu i być grzecznym. Teraz jak zagrożenie się zmniejszyło to już można to politycznie wykorzystać, a ciemny lud wszystko kupi.
  • Odpowiedz