Wpis z mikrobloga

Jaki ja naiwny jestem, to jprdl xD
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.
Teraz się dowiadujemy, że pisowskiesyny wykorzystują śmierć Ukraińców, i w ustawie o pomocy dla nich, cichcem przepchnęli zapisy o bezkarności "covidowej niegospodarności". Wcześniej im sie nie udało, to po złodziejsku teraz wykorzystują okazję, i szansę na zamiecenie złodziejstwa pod dywan.
Najobrzydliwsze zwierzęta, jakie kiedykolwiek istniały w polskiej polityce.
Ha tfu, na ich padlinę.
#bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna

  • 120
@dos_badass: Zaraz spadniesz za floodowanie xD

Ad PiS to u mnie to samo, aż byłam zdziwiona w pierwszych dniach inwazji. Jak widać, dobrzy są w marketing polityczny, bo nie dość, że wychodzi na to, że praktycznej pomocy dla uchodźców nie ma (granice nie są tak zorganizowane, jak to przedstawiają), to jeszcze wykorzystują sytuację do przepychania kontrowersyjnego zapisu. Wystarczył ponad tydzień, a już maski na bandyckich ryjach opadły.
Uwielbiają usuwać rzeczy anty pisowskie i konfederacyjne. Za chwile twój post dostanie shadowbana oraz tag polityka, który zmniejszy zasięgi


@knur3000: ale co pogryzło ich w oczy, to moje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo na poruszenie sumień nie liczę. xD
Ad PiS to u mnie to samo, aż byłam zdziwiona w pierwszych dniach inwazji.


@ismenka: Rządzą 7 rok i za każdym razem robią to samo. Na początku covida też wydawało się, że szybko zareagowali, ale z biegiem czasu widać - co zresztą potwierdza się w wycieku maili Dworczyka - że szybcy są do takiego PRowego, populistycznego pi3rdolenia, np do robienia konferencji z Dużym Samolotem, którym przez tydzień żyły media, a cichaczem