Wpis z mikrobloga

Jaki ja naiwny jestem, to jprdl xD
Nawet chwaliłem pisowców, że dość się ogarnęli i na początku agresji rosjii na Ukrainę, zachowują rigcz.
Teraz się dowiadujemy, że pisowskiesyny wykorzystują śmierć Ukraińców, i w ustawie o pomocy dla nich, cichcem przepchnęli zapisy o bezkarności "covidowej niegospodarności". Wcześniej im sie nie udało, to po złodziejsku teraz wykorzystują okazję, i szansę na zamiecenie złodziejstwa pod dywan.
Najobrzydliwsze zwierzęta, jakie kiedykolwiek istniały w polskiej polityce.
Ha tfu, na ich padlinę.
#bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna

  • 120
  • Odpowiedz
co to znaczy covidowa niegospodarność?


@balbezaur: idź pal głupa gdzie indziej.

ocb w tym zapisie ustawowym? W praktyce.


@banjo: Do specustawy dotyczącej pomocy uchodźcom PiS chciałby nieoczekiwanie wpisać zwolnienie urzędników państwowych za działania związane z pandemią koronawirusa
  • Odpowiedz
@fujiyama: moim zdaniem, nawet jesli doszukujemy sie tu jakiejs analogii to ona jest chu*

Ustawa o rybołówstwie to troche co innego niz specustawa, gdzie caly rzaad i media krzycza zeby to od razu uchwalac, zeby pomoc Ukraincom.
TO jest zwykle skur
* i najgorszy tu jest kontekst, wlasnie ten, ze ta ustawa ma na celu pomoc Ukraincom, i z tym nie mozna czekać....caly narod im pomaga, to rzad tylko chce przy
  • Odpowiedz
@banjo: Do specustawy dotyczącej pomocy uchodźcom PiS chciałby nieoczekiwanie wpisać zwolnienie urzędników państwowych za działania związane z pandemią koronawirusa


@dos_badass: to miało byc w cudzysłowiu, bo to cytat z artykułu, sorry.
  • Odpowiedz
TO jest zwykle skur*** i najgorszy tu jest kontekst, wlasnie ten, ze ta ustawa ma na celu pomoc Ukraincom, i z tym nie mozna czekać....caly narod im pomaga, to rzad tylko chce przy okazji swoje interesy realizowac....

ha tfu na nich


@vorio: przeciez to ordynarny szantaż emocjonalny.
gdy sie podniosa głosy, że pis chce świństwo przepchnąć pod pretekstem wojny(tfu), to będa wrzeszczeć że peło wspiera putina.
zakład?
  • Odpowiedz
cichcem przepchnęli zapisy o bezkarności "covidowej niegospodarności


@dos_badass: przecież już w którejś tarczy antykovidowej wprowadzili nowe kontratypy odpoweidzialnosci karnej za defraudacje publicznych pieniędzy w ramach walki z pandemią xD
  • Odpowiedz
@dos_badass: Bo w kwestii wojny działaja w miarę ok, ale po pierwsze dlatego że nie mają wyboru, a po drugie dlatego że w wielu kwestiach są prowadzeni za rękę przez UE i USA. I to tyle w temacie, małpa by sobie poradziła. A z całą resztą przekręty, taka ich natura. PiS to w zasadzie juz synonim obłudy i przekrętu. Kiedyś ludzie będą mówić "nie zachowuj sie jak pis".
  • Odpowiedz
@nairoht: nie o PO tylko o tym, ze jedna władza robi to co druga.
Trzeba to przypominać codziennie, żeby wyborca miał świadomość, że zamiana A na B niewiele zmieni.
Moim zdaniem każde świństwo PiS zrobi też PO. Change my mind.
  • Odpowiedz
a PO co chciało cenzurę internetu w ustawie o rybołówstwie to już ok, nie?


@fujiyama: nie zrozumiałeś, to miała być cenzura sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Bo w kwestii wojny działaja w miarę ok,


@pies_ogrodnika: i za to ich chwaliłem, a i nawet nie plułem zbytnio na nich xD
no ale wyszło z nich zezwierzęcenie w końcu.
a już Mati to w ogóle ostatni ujek.
wszędzie, gdzie tylko się da, wepchnie Tuska. irytujące jak psisyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz