Wpis z mikrobloga

Na Reddicie wdałem się w dyskusję z typem który napisał z kilkanaście komentarzy o tym, że Polacy to rasiści pod wątkami o przyjmowaniu uchodźców. Myślałem, że to ruska onuca a to Niemiec (°°

#ukraina #rosja
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że Polacy to rasiści pod wątkami o przyjmowaniu uchodźców


@DooBeeDooBee: Generalizacja oczywiście błędna, ale jeszcze dziś w gorących było kilka wpisów psiogwizdkujących w stylu "Ale dziwni ci uchodźcy jacyś, pracować chcą, w kolejkach czekają ( ͡° ͜ʖ ͡°)" czy inne superśmieszne odwołania do "inżynierów".

No i ludzie widzą tych uchodźców, jak zachowują się w porządku, a mimo wszystko jedyne co im przychodzi do głowy, to "dobrze,
  • Odpowiedz
Na Reddicie wdałem się w dyskusję z typem który napisał z kilkanaście komentarzy o tym, że Polacy to rasiści


@DooBeeDooBee: Ale przecież Polacy są rasistami co wcale nie znaczy że w obecnej sytuacji zachowują się źle.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wykopki na własne oczy mogą zobaczyć różnicę między uchodźcą wojennym a imigrantem ekonomicznym, a neur0pki dalej klapki na oczach


@vin42: A wy dalej w tej bańce urojeń że to "neuropki" były za przyjmowaniem zasiłkowych nachodźców a nie tęczowe lewactwo... xD

@Khaine: jedna i ta sama banda po tych samych pieniądzach, nie wybielaj się. Dla mnie nie ma żadnej różnicy.
  • Odpowiedz
jedna i ta sama banda po tych samych pieniądzach, nie wybielaj się. Dla mnie nie ma żadnej różnicy.


@vin42: Dla mnie też nie ma różnicy - ty czy kacapy skoro jesteś taki ochoczy w szufladkowaniu. I nie wybielaj się z popierania wojny na Ukrainie ¯\_(ツ)_/¯ Jesteś dla mnie częścią tej samej bandy.
  • Odpowiedz
@DooBeeDooBee: Ja się pokłóciłem na Twitterze z Turkiem, bo pod wpisem o wojnie napisał, że przepowiednia mówi, że Polska nie dostąpi zbawienia, jeśli turecki koń nie napije się z Wisły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jedna i ta sama banda po tych samych pieniądzach, nie wybielaj się. Dla mnie nie ma żadnej różnicy.


@vin42: Dla mnie też nie ma różnicy - ty czy kacapy skoro jesteś taki ochoczy w szufladkowaniu. I nie wybielaj się z popierania wojny na Ukrainie ¯_(ツ)_/¯ Jesteś dla mnie częścią tej samej bandy.

@Khaine: tak tak sratatata. Rzygać się chce jak się was czyta. Sio na czarną
  • Odpowiedz
@DooBeeDooBee: Wczoraj przyciskałem kolegę z Brazylii o źródło newsa, którym się dzielił: "przed niektórymi osobami na granicy pierwszeństwo mają psy i koty". Źródłem okazał się kanał na youtubie jakiegoś pseudohistoryka. Kur!... Jak można przekręcić ten aspekt pomocy w tak obrzydliwy sposób.
  • Odpowiedz