Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DooBeeDooBee: Mogłes napisać że Ukraincy przechodzą przez przejście graniczne i uzupełniają papiery, a pozostali chcieli przekroczyc granicę na dziko i nie chcieli składać papierów.
@JohnRamboo jak zapytano ostatnio Denzela czemu w jego nowym filmie wszyscy są czarni i nie ma żadnego białego. To powiedział że nie chodzi o kolor skóry tylko o kulturę. Więc możesz zastosować reverse uno card i powiedzieć następnym razem że czarnych nie przyjmujemy nie przez kolor skóry tylko różnice kulturowe. A Ukraina ma podobną do nas więc ( )
Na Wykopie wdałem się w dyskusję z typem który napisał z kilkanaście komentarzy o tym, że Polacy to biedaki pod wątkami o przyjmowaniu uchodźców. Myślałem, że to ruska onuca a to @DooBeeDooBee (°°

A u nas co niby neuropki robiły? #!$%@? w to że 99% społeczeństwa zdała egzamin na 5+, ważne że ultrasi na 2 filmikach gonili murzyna xD
@JohnRamboo:

witam w klubie, tez ostatnio mialem dyskusje ze znajomym czarnoskorym ktory twierdzil ze Polska jest rasistowska bo przyjmuje bialych uchodzcow a non white juz nie. Zapomnial tylko dodac w swoim wysrywie ze roznic jest znacznie wiecej miedzy innymi takie jak posiadanie dokumentow przez obywateli Ukrainy, w wiekszosci to kobiety, dzieci i osoby starsze, no i przede wszystkim Ukraincy nie placili za to zeby sie znalesc w takiej sytuacji jak co
@DooBeeDooBee na zachodzie mogą nas tak postrzegać przez to, że nie chcieliśmy przyjmować uchodźców z bliskiego wschodu (my i Wegry) i było o tym głośno w Parlamencie Europejskim. Niedawno gadałem z jednym Holendrem o wojnie i że przyjmujemy duzo uchodźców to mówił że bardzo dobrze i tak powinno być, i właśnie coś wspomniał o tym, że wcześniej nie chcieliśmy
@Hayzee Ważne, że w pewnym momencie konserwy powielały narrację jakby 90% ludzi na granicy to byli czarni z Afryki, a w Przemyślu są same gwałty i rozboje. Kibole byli tylko przykładem, że niektórzy w to wierzyli