Wpis z mikrobloga

Zrobiłem badania przed pierwszym cyklem i martwi mnie wysoka prolaktyna i progesteron, na zdjęciu tego nie ma, ale Kortyzol tez ponad normę 20.7 (3.7-19.4). Z jakiego powodu jest wszystko tak wysoko, nie biorąc nigdy żadnych środków. Planuje wlecieć na enan 250ed5. Pierwsze wszystko do zbicia czy co najlepiej z tym zrobić.

#sterydy #silownia #doping #mirkokoksy #mikrokoksy #testosteron
DeszczBanknotow - Zrobiłem badania przed pierwszym cyklem i martwi mnie wysoka prolak...

źródło: comment_1646646645EBXrxkyqXmKvIL58XeL2kz.jpg

Pobierz
  • 16
@easy_idle: Dzięki, już myślałem ze coś jest nie tak. 24 lata. Teść wiedziałem ze będzie wysoko bo mam bujną brodę, owłosienie i czułem po sobie. Teraz to się sam zastanawiam, ale po cyklu będzie nawet wyższy jak już odstawię towar
@DeszczBanknotow: Przecież to fizycznie niemożliwe. (Niech mnie ktoś poprawi jeżeli coś się nie zgadza). Testosteron jest produkowany w gonadach przez komórki Leydiga, które są pobudzane do pracy przez lutropinę (LH). W przypadku, gdy administrujesz testosteron (bądź inny androgen) zewnętrznie podwzgórze przestaje produkować gonadoliberyne (GnRH) to powoduje wstrzymanie produkcji gonadotropin (LH, FSH), a więc komórki Leydiga przestają produkować testosteron. To z kolei według zasady "if you don't use it you loose it"
l.....4 - @DeszczBanknotow: Przecież to fizycznie niemożliwe. (Niech mnie ktoś popraw...

źródło: comment_1646658802gZi5kLfdBcaeqShOG2ksDE.jpg

Pobierz