Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR: Zastanawiam się nad powrotem na nieskończoną magisterkę

W zeszłym roku skończyłem magisterkę z jednego kierunku (trochę gównoinżynierskiego). Na II stopniu studiowałem dwa kierunki równolegle (nie wiedziałem na który się zdecydować, a dzięki e-learningowi jakoś próbowałem to pogodzić chociaż nie było lekko). Niestety koniec końców nie udało mi się skończyć drugiego kierunku, który jest ambitniejszy, miałem sporo braków przez to że skończyłem inną inżynierkę, a przez brak czasu ciężko je było nadrobić (na szczęście w przypadku skreślenia z listy studentów nie musiałem płacić za niezrealizowane kursy powtórkowe). Jednak mam zaliczone prawie wszystkie przedmioty na I i II semestrze i zastanawiam się nad powrotem na ten kierunek. Z jednej strony chętnie bym spróbował jeszcze raz skończyć ten trudniejszy kierunek zwłaszcza że zaliczone przedmioty można przepisać, do tego mam dużo materiałów, a z drugiej strony nie wiem czy znowu będzie mi się chciało wracać i przede wszystkim boję się że z pewnego ciężkiego przedmiotu na którym robi się obszerny, złożony projekt na cały semestr znowu będę sam w grupie, zwłaszcza że pewnie 80-90% osób będzie się znało z I stopnia, a prowadzący ten przedmiot jest bardzo wymagający i niemiły. Według planu niestety on prowadzi te zajęcia projektowe, dużo nerwów będzie mnie kosztowało kolejne użeranie się z tym prowadzącym. Zrekrutowałem się na ten kierunek (lepiej stracić 85 zł niż potem żałować), złożyłem papiery i w sumie mam wątpliwości czy jest sens na niego wracać a jutro są pierwsze zajęcia.

#studbaza #studia #studbazaproblems #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62255dca4ad8e23fb51f61d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1
Robię drugi kierunek kompletnie niezwiązany z pierwszym i zaczynam od początku mając 33 lata ¯_(ツ)_/¯ Wal śmiało. Nawet jak to będzie błąd to przynajmniej odfajkujesz i ruszysz do przodu z czymś innym. Inaczej będzie Ci to siedzieć w głowie i działać jak hamulec.