Wpis z mikrobloga

@Gumaa: Ja polecę Honiton. Półka wyżej niz neo czy yato, a cenowo niewiele wiecej. Ale magnetycznych bitów nie mają. Może sam je namagnesuj? Ogólnie to nie kojarzę nic z takich dużych zestawów co ma magnetyczne bity, ani neo, ani yato (może są jakieś specjalne zestawy ale nie spotkałem jeszcze).
@Gumaa: neo, yato, spokojnie starczy, nie ma sensu kupowania kluczy za czterocyfrową kwotę do garażowego dłubania. Kluczami z lidla działam od 6 czy 7 lat i nie ma śladu zużycia, a nie policzę ile razy robiłem zawias w alfie, plus innych autach w rodzinie. Jakimś cudem żadna nasadka ani grzechotka się nie chce rozpaść mimo bicia udarem.
@pawel86: chodziło mi czy licytujesz się ze mną na cenę. Wiadomo, że honiton droższy ale nie można porównywać tych dwóch marek. To jakby porównać opla do bmw.
Nie wiem do czego potrzebujesz narzędzi bo piszesz w jakimś starym wątku. Do domowego zastosowania wystarczy zestaw 94 el z honitona + zestaw kluczy płasko-oczkowych.
@Vadzior: Do domu, motocykla, samochodu - ale nic skomplikowanego. Generalnie zawsze staram się kupić coś co ma dobry stosunek ceny do jakości. Podobno dobre są narzędzia HÖGERT które nadal są produkowane w Niemczech. Ktoś na olx właśnie tej firmy sprzedaje fajny zestaw za 400 zł. https://hoegert.com/produkt/zestaw-narzedziowy-222-sztuk-crv-grzechotki-72-t-%c2%81%c2%81/

Hogert Technik. Materiał:

Stal S2 (normy USA na wytrzymałość na skręcania), kuta w temperaturze żarzenia. Bardzo staranne odprężanie i hartowanie. Szczegółowa kontrola jakości. Estetyka wykonania.
@pawel86: Hogert nie znam, tzn nie miałem w ręku.
Ja honitona polecam zawsze bo według mnie jest o półkę wyżej niż neo czy yato. A cenowo dramatycznie nie jest. Zestaw 94el spokojnie starczy, cenowo pewnie ok. 3 stówek teraz.