Wpis z mikrobloga

@DywanTv: w mojej ocenie nie zrobi. #!$%@? zapewne potężnego blasta, zrobi liniówkę na wariackich papierach, ale to nie jest żadna przemyślana taktyka, tylko robienie na pałę z myślą, że może się uda. Takie doraźne działanie w żaden sposób nie przełoży się na wynik w dłuższej perspektywie czasu.
a on nie miał robić jakiejś większej redukcji? Nie śledzę go za bardzo, ale kiedyś coś widziałem


@DywanTv: @Saprofit: @Krzysio_misio12: To było tak... Jak poprzednio miał zrobić 1000kg, to pamiętacie nie udało się bo sędziowie nie tacy... okeyyy... ale mógł zrobić kolejne zawody i zrobić ten 1000kg przecież treningowo z jego liniówki mu 1100kg wychodziło (naprawdę xD) ... ALE postanowił odpuścić, bo uwaga jego argument

"Nie można tyle ważyć
nie chciało mi się tego pisać, bo wiedziałem, że zajmiesz dokładnie takie stanowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saprofit: Wiesz ja naprawdę te jego wcześniejsze przygotowania śledziłem :P I ciągle łapałem się za głowę co on wygaduje, co on robi, jak się plącze w swoich tłumaczeniach już nerwów dokładnie śledzić kolejnych jego przygotowań to nie mam :P

Ale gość nie pierwszy... On ma po prostu więcej genu oraz
A co do jego wiedzy na temat trójboju/budowania siły?


@Lewusx: @Saprofit: Przepraszam bardzo JAKIEJ WIEDZY!? Gość umie tylko liniowo dokładać co trening kilka kilogramów, i jego trening opiera się w wiekszości na tymże robi 1x1 w danym boju, kilka gówno asyst, zajmuje mu to 2h+ i do domu xD
To jest żaden trening i żadna wiedza :P I jedynie dlaczego mu idzie to właśnie gen + TONA towaru który w