Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak: Jestem skrajnym centrystą i libertarianinem. Na Konfederację zawsze głosowałem jako mniejsze zło bo nie było lepszej alternatywy. Po ataku rosji na Ukrainę maski opadły. Liroyu, przepraszam że Ci wtedy nie uwierzyłem -

Zaczęliśmy rozmawiać na temat współpracy Polski z Rosją. I zadaliśmy pytanie: gdyby był konfilt Rosja-Polska i Rosja by powiedziała, że w tych twoich wydumanych rzeczach cię popiera, to kogo byś poparł? Rosję [odpowiedział Korwin-Mikke]. Słowo, on to powiedział
Jestem skrajnym centrystą i libertarianinem. Na Konfederację zawsze głosowałem


@Tetsuya: "Centrysta" który głosuje na skrajną prawicę xD

No to ja jestem prawicowcem który głosuje na Polską Partię Socjalistyczną - jako mniejsze zło. Rozumiecie, nie? Logiczne przecież.
Zaczęliśmy rozmawiać na temat współpracy Polski z Rosją. I zadaliśmy pytanie: gdyby był konfilt Rosja-Polska i Rosja by powiedziała, że w tych twoich wydumanych rzeczach cię popiera, to kogo byś poparł? Rosję [odpowiedział Korwin-Mikke]. Słowo, on to powiedział przy nas wszystkich – relacjonował Liroy-Marzec.


@Tetsuya: Tutaj Korwin był bardzo szczery. Ale wiedziałbym to nawet gdyby skłamał że poparłby Polskę. Starczy go dobrze znać. Korwin kocha władzę, zawsze marzyło mu się dojście