Wpis z mikrobloga

Bardzo dobrze, że Polska tak pomaga Ukrainie, przyjaciół poznaje się w biedzie i tutaj Polska wypada fantastycznie, Ukraina jest teraz w ciężkiej sytuacji i trzeba pomóc tyle ile można, dobro wraca, pamiętajcie o tym

#ukraina
  • 71
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: tia, dobro wraca, polska ryzykowała życiem chowając żydów podczas 2 wojny światowej, a teraz nam w twarz pluja. Nie badź naiwny, wygrywaja tylko ci co dbają o własny interes.
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: dlaczego? A co jeśli czynie dobro, aby czuć się ze sobą dobrze, aby móc po prostu spojrzeć w lustro, też na tym zyskuje, czy wtedy moje dobro jest 'gorsze', od dobra osoby, która niczego nie oczekuje w zamian? Niektóre religie opierają się na zasadach karmy, czyń coś, a przytrafi się coś, czy są one w takim bądź razie błędne? Kim jesteś aby decydować o tym, czyje dobro jest tyn
  • Odpowiedz
dobro wraca


@LubieHardkor: albo jak to wszystko się skończy to podziękują Dudzie, Polakom i zaraz ruszą podpisywać kontrakty z zachodnimi firmami na odbudowę a my zostaniemy z rozklekotaną gospodarką i złotówką wartą tyle co śmieć
  • Odpowiedz
@121212: Nie rozumiesz tego. Dobro wraca, ponieważ czym więcej ludzi działa w kontekście tej myśli tym częściej może Cię ona spotkać od innych. To coś na zasadzie zacznij zmieniać świat od siebie.
  • Odpowiedz
jeszcze bedziesz zalowal ze pomoglismy. Wiekszosc uchodzcow to faceci w wieku poborowym a pierwsi uciekaja.


@Brat_mexicano_TV: to akurat kłamstwo, a nawet powiem, że znam Ukraińców, którzy wyjechali z Polski do Ukrainy, bronić swojej ojczyzny
  • Odpowiedz
@121212: nie wiem czy gdyby Niemcy, którzy początkowo, w pierwszych dniach tej wojny, dbali tylko o swój interes, wyszli na tym dobrze
Dobrobyt i widmo wojny tak zjednoczylo europe i obywateli, że to o czym mowisz, choc do niedawna było prawdą, teraz uleglo zmianie według mnie
  • Odpowiedz