Wpis z mikrobloga

@hill7: W ostatecznej rozrachubie na pewno wraca i nie mówię żeby nie pomagać, ale by robić to rozsądnie. Tu jest realizowana podwójna agenda. Trzeba myśleć na trzy kroki naprzód, bo inaczej to dobro może spowodować w efekcie więcej cierpienia.

Dzisiaj ludzie wyjdą z sercem na dłoni, a jutro będą głodować przez rozrzutną politykę rządu albo zostaną wyrzuceni z własnych mieszkań, gdy rząd będzie chronił przyjezdnych. A taka jest polityka tego rządu,
@kieru: ale ja nie powiedziałem by nie pomagać , szczególnie w tej sprawie, gdyż zależy nam na tym żeby rosja sie wykrwawiła na ukrainie. Raczej chodziło mi żeby ukrainie pomagać z rozumem, gdyż wojna sie skonczy, putin pewnie zostanie, biznesy europy z rosja wróca, a my jak te ostatnie sieroty zostaniemy z niczym bo teraz jest narracja by sie od rosji całkowicie odciac. Czyli za ta pomoc, zostaniemy wyruchani przez unie,
tia, dobro wraca, polska ryzykowała życiem chowając żydów podczas 2 wojny światowej, a teraz nam w twarz pluja. Nie badź naiwny, wygrywaja tylko ci co dbają o własny interes.


@121212: w ramach podziękowań za braterską pomoc Львів będzie nasz znów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)