Wpis z mikrobloga

Tak, Donaldzie.

PiS to literalnie Putin. Wywołali kilka wojen, w których dochodziło do ludobójstw i ludzkich tragedii oraz mordowali opozycjonistów.

Napisałem parę dni temu wpis o tym, że ci, którzy będą wykorzystywać ukraińską tragedię do celów politycznych - są ludźmi nieprzyzwoitimi.

Szkoda, że Tusk się zniżył do poziomu Janusza Kowalskiego i braci Karnowskich. Wstyd i brak klasy.

#ukraina #wojna #rosja #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpo #polityka
Tywin_Lannister - Tak, Donaldzie. 

PiS to literalnie Putin. Wywołali kilka wojen, w ...

źródło: comment_1646511071hTrEpulflwJ8bD49xCpfV6.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Autorytaryzm to proces, nikt nie robi z dnia na dzień z demokratycznego państwa drugiej Białorusi. Partie autorytarne stopniowo odbierają obywatelom coraz więcej wolności* (osobistej, swiatopogladowej ale tez ekonomicznej) i PiS do takich się zalicza, tyle ze jest jeszcze we wczesnej fazie.

*tu duża role gra również propaganda (zniechęcanie ludzi do zachodu, UE, kultury liberalnej. Również tzw propaganda strachu [straszenie ludzi wyimaginowanym wrogiem np lgbt i stawianie się w roli
  • Odpowiedz
Napisałem parę dni temu wpis o tym, że ci, którzy będą wykorzystywać ukraińską tragedię do celów politycznych - są ludźmi nieprzyzwoitimi.


@Tywin_Lannister: caly pis robi brudna polityke na wojnie, poczawszy od podpinania sie przez czlonkow rzadu pod spoleczne zbiorki i skonczywszy na TVP straszacym atomowym konfliktem ale to Tusk jest zły xD
  • Odpowiedz
@Willy666: PiS obecnie rządzi, widać jak wygląda PL, Tusk już rządził i było mega dużo afer, poza tym to typowa partia polityków bez idei, lewica jest mi nie po drodze, kukiz juz nie ma szans na odgrywanie istotnej roli, konfederacja to hipokryci i szury, zostaje Hołownia lub PSL.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ofizjo_pl: PL wygląda dobrze. Co wcale nie oznacza że nie mogłoby wyglądać jeszcze lepiej. Ale myślenie że ta mityczna „partia Hołowni” spowoduje jakiekolwiek zmiany na lepsze uważam za niczym nie uzasadnioną naiwność. Jest bardzo wiele czynników hamujących nasz rozwój, które są poza kontrolą rządu.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: niby tak, ale mam wrażenie że działania prawne pisu idą w podobnym kierunku + zachowanie np. w czasie strajków kobiet i historię zatrzymań powoduje że uważam ze jakby mogli to by robili to samo (: Bo przecież jak już masz władze absolutną u siebie to zaczynasz chcieć więcej.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Wg mnie bardzo dobrze napisane. Pamiętaj że propaganda to bardzo silne narzędzie. Teraz PiS będzie grzał temat pomocy Polaków i polskiego rzadu dla Ukrainy dla zdobycia poparcia. A potem będzie znowu odciąganie polski od unii. Im szybciej i bardziej stanowczo odetniemy się od tej rakowej partii tym lepiej dla nas aby nie skończyć tam gdzie teraz są Węgry.
  • Odpowiedz