Wpis z mikrobloga

Tak, Donaldzie.

PiS to literalnie Putin. Wywołali kilka wojen, w których dochodziło do ludobójstw i ludzkich tragedii oraz mordowali opozycjonistów.

Napisałem parę dni temu wpis o tym, że ci, którzy będą wykorzystywać ukraińską tragedię do celów politycznych - są ludźmi nieprzyzwoitimi.

Szkoda, że Tusk się zniżył do poziomu Janusza Kowalskiego i braci Karnowskich. Wstyd i brak klasy.

#ukraina #wojna #rosja #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpo #polityka
Tywin_Lannister - Tak, Donaldzie. 

PiS to literalnie Putin. Wywołali kilka wojen, w ...

źródło: comment_1646511071hTrEpulflwJ8bD49xCpfV6.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Podoba mi się że Tusk nigdzie nie wspomniał o PiSie ale Tajłin na drodze skojarzeń sam sobie dopowiedział kto był adresatem tego twitta () Widać nawet akolici Partii doskonale zdają sobie sprawę z jej "zasług"
  • Odpowiedz
Współczuję standardów i nisko zawieszonej poprzeczki oczekiwań


@Tywin_Lannister: to i tak wyższe standardy niż PiS.
Tusk był fatalny, ale PiS to istna katastrofa.
Jak muszę wybierać to wolę przeziębienie w postaci Tuska, niż raka w postaci PiS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tywin_Lannister:

Wstyd i brak klasy.


Czego się po nim spodziewałeś? Przecież to kanalia która maczała swoje brudne paluchy w śmierci prezydenta własnego kraju i bez mrugnięcia okiem poświęciła w imię tej zbrodni ludzi, których nazywała swoimi przyjaciółmi (Płażyński, Karpiniuk).
  • Odpowiedz
Przecież napisał dosłownie w drugim zdaniu, że jak blablabla to jesteś Putinem - w kierunku PiSu

@Tywin_Lannister: czekaj, czekaj, chcesz mi powiedzieć, że wg Ciebie PiS atakuje praworządność, wolność mediów i prawa człowieka ? :]
  • Odpowiedz