Wpis z mikrobloga

1. Kaczyński - człowiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo Polaków - s--------ł do piwnicy w obsranej zbroi, bo wojna.
2. Morawiecki kłamie jak zwykle o "rządowej pomocy' przypisując sobie wszystkie oddolne inicjatywy Polaków.
3. Dworczyk ma 5 minutową sesję zdjęciową z 12 puszkami, że niby pomgał cały dzień.
4. Oczywiście rząd wzywa do sankcji, a węgiel od ruskich płynie do Polski ciągle takim samym strumieniem.
5. PiS za pięć dwunasta pisze ustawę na kolanie o "obronności", która zadziała tak samo jak antycovidowa i antyinflacyjna...
6. Oczywiście rząd już kocha UE.

Co robią Polacy? Zwiększają PiSiorom poprarcie... Logiczne przecież.
W sumie widząc co się o----------o na stacjach benzynowych wcale mnie to nie dziwi.
#bekazpisu #polska #ukraina #wojna #rosja #bekazpodludzi
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jobless: rządowej pomocy jest dużo włączając w to dostawy broni i amunicji, z czego większość idzie bez podawania do informacji publicznej.
Apropo Morawieckiego: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8370585,morawiecki-jestesmy-zobowiazani-zeby-pomoc-naszym-sasiadom-i-to-robimy.html.amp

Więc weź trochę weryfikuj informacje i weź pod uwagę że trwa duża ofensywa dezinformacyjna w Polsce i Europie. Natomiast zgoda co do tego żeby nie zapomnieć im wszystkiego co było przed wybuchem wojny.
  • Odpowiedz
@ghost18: Źle trafiłeś, bo akurat weryfikuje i możesz mi powiedzieć, gdzie tu jest wspomniana pomoc normalnych ludzi?

– Dzisiaj, stąd z Jasionki, pod Rzeszowem razem z przewodniczącym ustaliliśmy kolejne działania: w jaki sposób powinniśmy razem pomagać setkom tysięcy, bo dzisiaj przekroczy już łącznie około pół miliona mieszkańców Ukrainy granicę polską. Tutaj znajdują schronienie – powiedział premier Mateusz Morawiecki. I dodał: – Większość z nich deklaruje, że będzie chciała wrócić, jak tylko zapanuje pokój.


razem z przewodniczącym ustaliliśmy kolejne działania: w jaki sposób powinniśmy razem pomagać setkom
  • Odpowiedz
@jobless: Nie będę bronił Matiego bo na to nie zasługuje ale tutaj trzeba mu przyznać rację:

To bardzo charakterystyczne, jak działa propaganda Putina tutaj w Polsce. Mają dziesiątki tysięcy kont. O kilkaset razy wzrosła liczba, tak zwanych fake newsów, czyli fałszywych nieprawdziwych informacji, które są sączone do różnych mediów i do różnych kont na różne grupy w mediach społecznościowych.
  • Odpowiedz
@ghost18: Fajnie, że nie cytujesz całej wypowiedzi, bo za chwile zasugerował, ze to jednak rząd jest zajebisty i gdyby nie oni to jednak nie byłoby pomocy... próbuj dalej. C--j z takimi podziękowaniami. To jest klasyczne podpinanie się pod czyjąś prace...
  • Odpowiedz
@ghost18: Nie no Twoje argumenty są mocne. Najlepszy jest Pinokio Morawiecki ostrzegający przed kłamstwami i fake newsami i wyrwane wypowiedzi z konstekstu, gdzie i tak Pinokio Morawiecki na końcu próbuje sobie przypisać wszystkie sukcescy... XD Boli Cie pisiorze, że te bzdury na mnie nie działają. Przykro mi! XD
  • Odpowiedz
@ghost18: Tak towarzyszu przeczytałem i stwierdzam, że to najgorzej zainwestowane 60 kopiejek z Kremla. c-----y z Ciebie troll...
Gdzie inwektywy XD pisior? Pokaż mi słownik, który zalicza to do inwektyw XD
Wracją do Mateuszka to on nawet nie podziękował, bo podziekowania dopisała redakcja... Naucz się czytać po polsku!
  • Odpowiedz
@jobless: Mi od początku nie chodzi o bronienie Matiego tylko to że wybiórczo przedstawiasz fakty. Przeczytaj w linku powyżej jak jest referowana wypowiedź Morawieckiego (a wstawki od redaktora są po to żeby tekst nie był jednym wielkim cytatem). Najlepiej od momentu: "Premier został zapytany, kiedy rząd zorganizuje i weźmie na siebie pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na przejściach na granicy po stronie polskiej m.in."
Tak dla ułatwienia. Na
  • Odpowiedz
@ghost18: Ani razu nie udowodniłeś, że mijam się z prawdą i na razie Twoimi argumentami są Twoje opinie a nie fakty.
Po drugie niezaleznie od której strony to przeczytasz, to Mateuszek w każdym kontekście musi nawiązać do rządu i go wynosić ponad ołtarze. Jeśli mogę zrozumieć, że jestes zwykłym naiwniakiem i dajesz się nabierać na te pisowskie kocopoły na codzień, to chociaż na moment zagrożenia od putina włącz mózg.
Te
  • Odpowiedz
@ghost18: Nie minął dzień, a zycie znowu weryfikuje twoje p---------e. XD Pod pozorem pomocy Ukraińcom pisiory próbują przemycić swoją bezkarność.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojna-w-ukrainie-wrzutka-pis-do-specustawy-o-uchodzcach/bp4ektp

Masz gościu bardzo słabe okulary i twarda dupę, bo nie wierzę, że można być tak krótkowzrocznym idiotą, który nabiera się na te same numery od 6 lat... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jobless - @ghost18: Nie minął dzień, a zycie znowu weryfikuje twoje p---------e. XD P...

źródło: comment_1646723904ilVJmI7pg8lerhSSvdzv1Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jobless: Typie masz problemy ze sobą czy jesteś takim fanatykiem? A może ktoś Ci płaci? Odnosiłem się tylko do jednego faktu dotyczącego rzekomego braku podziękowań i przywłaszczania sobie zasług za pomoc humanitarną dla Ukraińców. Wczoraj nawet w fsktach tvn były puszczane wypowiedzi Matiego jak dziękuję zwykłym Polakom i ngo za ogromne zaangażowanie.
Może weź idź do lekarza albo zrób sobie detoks od internetu.
Z mojej strony koniec tematu. Blok i
  • Odpowiedz