Wpis z mikrobloga

@jadaszekk: Studiów jeszcze nie skończyłeś a już głośno szczekasz. Ja już tam byłem na Zachodzie wiele lat i bawią mnie takie szczyle co to myślą że tam trawa jest nawet zieleńsza.
@czeki21: Cieszę się że byłeś, może i jestem szczylem a ty panie poważny się nie zesraj bo wyobraź sobie że znam ludzi którzy tam byli lub są nadal. Byłem we Francji i w Niemczech na szkoleniach, rozmawiałem z ludźmi to chyba też wyrabia opinie na dany temat? Myślisz że nie chciałbym tu zostać? Chciałbym tylko tu nie ma perspektyw. Poziom życia technika w branży automotive jest taki sam jak całkiem wprawionego
@jadaszekk: Znasz ludzi i byłeś na praktykach XD
Nie będę nawet komentował bredni o perspektywach bo liczę że w swojej naiwności pojedziesz i tam zobaczysz jak to jest na Zachodzie.
Dla takich jak ty to mam zawsze specjalny fragment filmu.
@czeki21: Odklejony jesteś totalnie muszę gdzież żyć kilka lat jak ty żeby mieć obraz jak to wygląda? Czy ty chłopie normalny? Musisz żartować bo nie można być takim głupkiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jadaszekk: ale skoro taki chlew to może jebnij te studia i skończ je na zachodzie? A nie zrobisz tego bo cie na to nie stać. Tylko w tym chlewie możesz sobie pozwolić na studia. W takim UK już dawno być #!$%@?ł na fabryce xD