Wpis z mikrobloga

Przegryw naprawdę nie chce wyjść z tego stanu, tylko woli się w kółko nad sobą użalać.
Tego typu ględzenie, plus postowany do porzygu drakepostingowy mem pt. "Co dzisiaj zrobiłeś, by wyjść z przegrywu?" już mnie znudziło. Szczerze, gdyby wszystko z dołu tego durnego obrazka było takie proste, to już dawno mnie nie było na tym tagu. Niby mam pracę, nawiązuje jakiś kontakt z innymi ludźmi, ale dostrzegam jak oni mnie postrzegają - przez pryzmat mojego wyglądu i zachowania. Nie jestem nienawistny w stosunku do kobiet, innych narodowości, a i tak guzik z tego mam. Dla innych i tak pozostanę pokracznym potworkiem, który się nie stara, by przeistoczyć w coś pięknego. Niestety głupcom nie wytłumaczysz, że będąc rozbitkiem na miotanej falami bezludnej wyspie, na której nic nie rośnie nie da się zbudować tratwy, bo z czego, a nawet człowiek nie wiedziałby jak ją skontrować. Inaczej nie umiem wyjaśnić ludziom jak wygląda moje życie. Ażeby osiągnąć jakiś cel, to wpierw trzeba mieć jakieś zaplecze (od wyglądu, po doświadczenie), oraz wiedzieć jak je osiągnąć. Faktem jest, że siedzeniem na tyłku i marudzeniem się nic nie osiągnie, lecz jak się próbuje i widzi się, że to prowadzi donikąd, to trudno jest zrobić następny krok.
#przegryw #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Przegryw naprawdę nie chce wyjść z tego stanu, tylko wo...

źródło: comment_1646429510C9OaHQ8ODR0Rdi0hFzstzT.jpg

Pobierz
  • 8
@CulturalEnrichmentIsNotNice:

Faktem jest, że siedzeniem na tyłku i marudzeniem się nic nie osiągnie, lecz jak się próbuje i widzi się, że to prowadzi donikąd, to trudno jest zrobić następny krok.


Co jest twoim celem? Może to zabrzmi trywialnie, ale skoro widzisz, że to prowadzi donikąd to może warto zrewidować swoje postanowienia.

Niby mam pracę, nawiązuje jakiś kontakt z innymi ludźmi, ale dostrzegam jak oni mnie postrzegają - przez pryzmat mojego wyglądu
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Po prostu trzeba żyć tym co się ma bo to jedyna droga żeby jakoś ciągnąć tą egzystencję. Ja już dawno porzuciłem wszelką nadzieję i wtedy łatwiej to wszystko znosić. Ja czytam wykop żeby w pewien sposób pocieszyć się tym, że są ludzie którzy mają podobne problemy do moich. Dlatego często czytam Twoje wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)