Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: Ciężko powiedzieć, raczej wątpię, żeby komuś się chciało to liczyć, każdy z nich ma sens. Ja przetestowałem rzeźnika i okazał się to bardzo opłacalny, bo skupuje nie tylko mięso, ale również nasiona i to po wyjątkowo korzystnej cenie.
  • Odpowiedz
@KK44: sprawdziłem wszystkich na szybko, w moim przypadku ślusarz to najlepszy wybór, sprzedaż tych wszystkich kosztowności które zebrałem daje mi ponad 29 000 golda (bardzo dużo eksplorowałem), znacznie więcej niż sprzedaż znacznie bardziej wartościowych itemków u innych rzemieślników.
  • Odpowiedz
@AtsuAtsu: u mnie to jest, poprawka 28 000 golda u Davisa, nie sprzedawałem kosztowności w ogóle dotychczas, więc pewnie dlatego. U Slagera wyszło coś koło raptem 9000, a mięso, w przeciwieństwie do tych złotych i srebrnych śmieci do czego się przydaje w grze xD czy te kosztowności są do czegoś potrzebne później w fabule?
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Ja Odgara wziąłem, bo na broń białą gram, i chciałem jak najszybciej najlepsze kowalstwo się nauczyć, a i ze sprzedaży mieczy bardzo dobry zarobek jest. Na drugiego IMO Davis najlepszy jak się dużo eksploruje i nie sprzedaje tych wszystkich śmieci typu złoty puchar, świecznik itp. U mnie z tego ponad 28 000 golda wyszło, to zdecydowanie więcej niż za wszystko co miałem u Fridy, Slagera, czy Hershlick(IMO najbardziej bezsensowna
  • Odpowiedz