Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Polsce już nikt nie powinien mieć wątpliwości kto jest największym zdrajcą narodu i rosyjskim agentem. Wspólnie podziękujmy panu Macierewiczowi za brak karakali (miały być montowane w #lodz), za brak hubu logistycznego obsługującego pociągi z Chin, za (w sumie to mam to w dupiu) brak wraku Tupolewa, za przebimbanie pięniędzy podatników na komisje smoleńska, za dzielenie narodu, doprowadzenia polskiej armii do ruiny i wiele wiele innych.

#polska #rosja #wojna #szpiegostwo
Leszek86 - Dzisiaj w Polsce już nikt nie powinien mieć wątpliwości kto jest największ...

źródło: comment_1646334417fOFdJbW1AiuqaTz3gZEMGU.jpg

Pobierz
  • 50
Chodzi o drony, czyli bezzałogowe samoloty, w które powinna być wyposażona polska armia. Portal poufnarozmowa.com, ujawniający od kilku miesięcy e-maile ze skrzynki szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka, opublikował we wtorek korespondencję, w której Dworczyk wspomina, jak nieudolnie kupowano drony w MON kierowanym przez Antoniego Macierewicza (rząd Beaty Szydło 2015-17). Efekt jest taki, że do dzisiaj nasze wojsko nie ma dronów bojowych i zwiadowczych.


https://portal-mundurowy.pl/index.php/component/k2/item/14862-nieloty-macierewicza-jak-byly-szef-mon-kupowal-drony-dla-polskiej-armii
@Leszek86: To nie tylko wina Macierewicza. Mam wrażenie, że każdy rząd żył w jakiejś bańce bezpieczeństwa gwarantowanego przez sojusz północnoatlantycki. Niestety, działania putlera spowodowały, że owa bańka pękła i obudziliśmy się z ręką w nocniku. Teraz słyszymy górnolotne pomysły, jak to wojsko zostanie zreformowane, jednak prawda jest taka, że zaległości z 30 lat nie nadrobisz w rok, dwa czy trzy lata.
@Leszek86: Jakąś opublikowali, ale byli na niej tylko białoruscy politycy i nie wiem, czy to nie był fake, bo niektórzy na wykopie tak pisali.

Raczej niestety tej listy nie dostaniemy, chyba zresztą informację, że taka lista zostanie opublikowana pojawiła się nie na oficjalnym profilu Anonymous.
On nie jest #!$%@? ruskim agentem (tak samo jak ja nie jestem pisowcem zanim zaczniecie pisać) bo typ jednak stworzył WOT (media pro opozycja mówiły wtedy nawet ,że to bojówki PISU) z kolei też nie zapominajmy o #!$%@? w zaprzyjaźnionych mediach co roku przez Macierewicz teorii o zamachu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leszek86: na fali nienawiści do Rosji, nawet do ruskich pierogów, matrioszek, wilka i zająca o Maszy nie wspomnę, każdy kto powie coś dobrego o rosyjskiej literaturze jest besztany, wyzywany od onuc i ruskich agentów. Trzeba przeczekać, motłoch się wyszczeka.
@Vggh: > On nie jest #!$%@? ruskim agentem (tak samo jak ja nie jestem pisowcem zanim zaczniecie pisać) bo typ jednak stworzył WOT (media pro opozycja mówiły wtedy nawet ,że to bojówki PISU) z kolei też nie zapominajmy o #!$%@? w zaprzyjaźnionych mediach co roku przez Macierewicz teorii o zamachu

Jakbym był ruskim agentem to robiłbym dokładnie to samo. Krzyczał na Ruskich że zamach na samolot zrobili i utowrzylbym WOT (do
@Leszek86 według których generałów? Tych emerytowanych komunistów których jednym osiągnięciem było strzelanie do robotników podczas stanu wojennego? Ukraina teraz świetnie pokazuje jak cenne są wojska obrony terytorialnej, świetnie znające teren na którym operują. Lekkie mobilne potrafiące skutecznie sparaliżować działania wroga.
@Leszek86: dla mnie znamienny byl moment, gdy po katastrofie MH17 Putin powiedzial cos w stylu, że "za katastrofe samolotu odpowiada państwo, na terenie ktorego spadl samolot". Macierewicz, swirujacy wtedy na pelnych obrotach na temat Smoleńska i uzywajacy jakich sie da argumentow slowem się o tym nie zająknął. Wtedy doszedłem do takiego samego wniosku.