Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Polsce już nikt nie powinien mieć wątpliwości kto jest największym zdrajcą narodu i rosyjskim agentem. Wspólnie podziękujmy panu Macierewiczowi za brak karakali (miały być montowane w #lodz), za brak hubu logistycznego obsługującego pociągi z Chin, za (w sumie to mam to w dupiu) brak wraku Tupolewa, za przebimbanie pięniędzy podatników na komisje smoleńska, za dzielenie narodu, doprowadzenia polskiej armii do ruiny i wiele wiele innych.

#polska #rosja #wojna #szpiegostwo
Leszek86 - Dzisiaj w Polsce już nikt nie powinien mieć wątpliwości kto jest największ...

źródło: comment_1646334417fOFdJbW1AiuqaTz3gZEMGU.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@RafDan javeliny, no tak kupilismy sobie 200szt. Ale sa drogie wiec cwiczy sie plastikowymy tzw. Trenazerami. Boli mnie, to prawda, ale boli mnie, nie wot, tylko to że nasza armia jest taka jak ta armia rosyjska. I jest to zasluga Macierewicza.
  • Odpowiedz
WOT (do którego btw się zapisałem dwa dni temu ) który wg polskich generałów nadaje się do gotowania ziemniaków podczas prawdziwej wojny ¯_(ツ)_/¯


@Leszek86: WOT ma inne zadania niż walka z przeciwnikiem - ten rodzaj sił zbrojnych ma ogarniać zaplecze frontu - kierowanie ruchem, ochrona ważnych obiektów itp., by zawodowi nie musieli tego robić i jako lepiej wyszkoleni mogli walczyć z przeciwnikiem.
  • Odpowiedz
@kubaklodz: Co to za argument? Ukraina ile kupila? Cala armia ukrainska sie trzyma, bo dostala setki ton sprzetu z zachodu, wiec myslisz ze my bysmy nie dostali? Jeszcze dostalibysmy wojsko i duzo duzo wiecej
  • Odpowiedz
@Leszek86: Ale te wasze próby ataku stają się żałosne, moglibyście chociaż nie nabijać sobie plusów kosztem ukraińskich ofiar ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RafDan on zalozyl WOT. Tylko wieść gminna niosła , że WOT miał być podporządkowany partii rządzącej. I taka była narracja. Na szczęście coś się zaczęło zmieniac
  • Odpowiedz
powie coś dobrego o rosyjskiej literaturze jest besztany, wyzywany od onuc i ruskich agentów


@Immun: Rosyjskie kino ale te mało propagandowe albo z dobrze ukrytą propagandą jest świetne, takie bardziej rzeczywiste a nie oderwane od rzeczywistości jak amerykańskie.

Jeśli chodzi o literaturę to większości się tego nie da czytać, dużo rozmyślania gadania i zastanawiania się.
Książka przez którą nie potrafiłem przebrnąć mimo niby klasyki światowej to zbrodnia i kara. Jezu jakie flaki
  • Odpowiedz