Wpis z mikrobloga

Cześć,
wołam w związku z tym, że zaplusowaliście ten wpis

Podzielcie się wspomnieniami z pandemii. Ilu z was zachorowało, ilu wymagało hospitalizacji, czy ktoś znajomy odszedł w wyniku pandemii, usunął konto, dostał bana etc.

#covid19 #koronawirus #2019ncov

Specjalne pozdrowanie użytkowników od @gladagugu / @laches
=============================================
List nadany od zbanowanego @laches dzięki akcji #wolamyzbanowanych

  • 463
@gimnazjumqqq: kilku znajomych umarło, chora byłam z całą rodziną raz.
Jeden z synów najgorzej znosił, dostał duszności w nocy i biegłam znnim na SOR covidowy.
Ogółem duża dezorientacja, sanepid jedno, lekarze drugiej pracodawcy trzecie.
Najgorsze chyba było zdalne przedszkole u córki, brał możliwości wyjścia czy nawet wyrzucenia śmieci...
Dodam, mieliśmy covida na Wielkanoc rok temu.
Czuję się po covidzie gorzej na płucach, szybciej się męczę ale nikt mnie nie chce zbadać.
@gimnazjumqqq: Chorowałem rok temu w połowie kwietnia, chyba na Covid bo nie robiłem testów -dziadek miał i wyszło mu, że ma a zachorował po mnie. Ponad tydzień trzymało, silny ból głowy na początku, jakieś dziwne mrowienie, kaszel katar, ból gardła, gorączka - smak i węch był, duszności nie było.
Nie szczepiłem się i nie zamierzam. Teraz też choruje ale to raczej przeziębienie.
Żadna znajoma mi osoba nie zmarła na Covid.
@gimnazjumqqq: Na dzień przed planowanymi wakacjami dostałem covida i niestety musiałem odwołać wyjazd (na szczęście coś mnie tknęło i wybrałem airbnb z możliwością anulacji na 24h przed). Przeszedłem bez hospitalizacji ale miałem 40 stopni gorączki przez dwa dni. Mój dziadek był hospitalizowany na covid na szczęście mimo średniego zdrowia udało mu się z tego wyjść, choć mimo ze minelo już sporo czasu nadal musi kilka godzin dziennie wspomagać się tlenem bo
@gimnazjumqqq: parę osób w otoczeniu zmarło, ja dwie dawki na jesieni, miesiąc temu przeszedłem covid ale to była może gorączka dzień, ból gardła, kaszel. Katar męczył kilka tygodni chyba co było najgorsze, normalnie nie miewam kataru
Podzielcie się wspomnieniami z pandemii. Ilu z was zachorowało, ilu wymagało hospitalizacji, czy ktoś znajomy odszedł w wyniku pandemii, usunął konto, dostał bana etc.


@gimnazjumqqq: ani nie zachorowałem, ani nie byłem hospitalizoany, nikt ze znajomych o których wiem mi nie umarł, nie miałem bana na wypoku, nie usunęli mi konta. Zero reperkusji.

W sumie z perspektywy czasu miło wspominam tę pandemię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gimnazjumqqq: Przechodziłem raz (test negatywny) sądząc po objawach, czyli gorączka max 39,5, osłabienie, bardzo mały apetyt, ciągłe uczucie zimna i dość silny ból głowy. Trzy dni wyjęte z życia i koniec. Całość przeszedłem w domu.
Nikt ze znajomych nie wymagał hospitalizacji i nikt nie odszedł w wyniku koronki.()
Maseczkę materiałową noszę dla świętego spokoju, choć raczej nie chroni przed wirusem.