Wpis z mikrobloga

@Jrv20: nie wiem czego oczekujecie płacąc rocznie 150 zł za abonament. xD
ja mam plusa głównie dla zapisów w chmurze i grania online. Przypominam, że xbox ma gamepassa za 4 zł. Zawsze można zmienić barwy. Tam dajooo same hity i za darmo.
śmiechu warte
@Jrv20 w tamtym roku faktycznie często było słabo, ale Ghostrunner czy Planet Coaster to gry, które chętnie ogram, ale których raczej sam bym nie kupił (ta Persona też byłaby zajebista, gdybym jej nie kupił 3 dni przed ogłoszeniem styczniowego plusa xD)
@Jrv20: niektóre miesiące są naprawdę beznadziejne, ale o skandalu bym nie mówił.

Ogólnie mi brakuje indie gierek. Wychodzi ich tyle, a w Plusie jak na lekarstwo. Wiem, niektórzy naigrawają się z indyków w Plusie, ale lepsze to niż niewypały (<65 na MC), COD-y, gry, które są też w EA albo Plus Collection albo golfy i tenisy.
@Jrv20 ostatnie pół roku to Deep Rock Galactic, Persona 5 Strikers, Ghost Runner czy Saints & Sinners. IMO całkiem spoko. Jak na abonament kosztujący tyle co paczka fajek to bym nie narzekał. Wiem, że wszyscy porównują do GP, ale jakby porównać do rzeczywistego odpowiednika, czyli GWG to PS+ wypada zdecydowanie lepiej.