Wpis z mikrobloga

Niektórym to już nieźle styki przepaliło, serio xD Ktoś śmie zadawać pytania odnośnie koronawirusa? Szur, antyszczep, jak śmiesz w ogóle cokolwiek kwestionować. Ktoś śmie zadawać pytania odnośnie MOŻLIWYCH KONSEKWENCJI obecnych działań, bo zdaje sobie sprawę, że o ile nie będzie wojny nuklearnej, to życie za jakiś czas będzie toczyć się dalej i będzie trzeba się z nimi zmierzyć? Ruska onuca, opłacana gównorublem xD

Spójrzcie na siebie ludzie. Wszędzie węszycie spiski, każdy oponent to dla was opłacany przez Kreml troll xD Czym wy się różnicie od przeciętnego, tępego wsioka z środka Rosji, który wszędzie widzi zachodnich szpiegów?

Nie wolno zadawać pytań, nie wolno kwestionować, nie wolno dyskutować. Potem te same osoby wyśmiewają Rosjan łykających propagandę i dziwią się, że ten kraj od 100 lat daje sobą tak pomiatać. Przecież tam to funkcjonuje DOKŁADNIE W TEN SAM SPOSÓB. Nie kwestionuj, nie zadawaj pytań, nie dyskutuj, podporządkuj się. Różnica jest tylko taka, że na wykopie co najwyżej dostaniesz grad minusów, wyzwiska, ewentualnie banicję, a tam pałą i kolonię karną. Tam też jest jedyna słuszna narracja, a jak ktoś choć spróbuje to podważyć, to cyk herbatka i nie ma problemu.

#ukraina #koronawirus #rosja #wojna
bezbekpol - Niektórym to już nieźle styki przepaliło, serio xD Ktoś śmie zadawać pyta...

źródło: comment_1646304652ibz9Ec8USvpJAbliov9zNh.gif

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@bezbekpol: napisz że niemcy stworzyły putina budując za plecami Polski Nord streem 2, dzięki czemu putin miał środki na finansowanie armii.
a teraz niemcy nie chcą się angarzować bo rurka ważniejsza niż życie Ukraińców...

to dopiero bedzie gównoburza :)

a jeszcze do tego dorzuć że dla niemców wschodnia granica nato zatrzymuje się na odrze... u panie :)
  • Odpowiedz
@bezbekpol:

zgadza się
tylko czy to na pewno są "spontaniczne" reakcje wykopków ?
czy raczej bardzo dobrze przygotowana akcja propagandowa, która ma za zadanie sianie fermentu w polskiej mentalności ?
100 % pewnością obstawiam to drugie - da się zauważyć te same schematy w postępowaniu różnych kont, szczególnie w newralgicznych tematach covid, Konfederacja, obecnie
  • Odpowiedz
tylko czy to na pewno są "spontaniczne" reakcje wykopków ?

czy raczej bardzo dobrze przygotowana akcja propagandowa, która ma za zadanie sianie fermentu w polskiej mentalności ?

100 % pewnością obstawiam to drugie - da się zauważyć te same schematy w postępowaniu różnych kont, szczególnie w newralgicznych tematach covid, Konfederacja, obecnie wojna itp


@velmar: pieprzysz jak
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty:

ty na pewno chciałeś do mnie napisać ?
bo chyba ci się coś pomyliło i to grubo

jak najbardziej widzę schematy postępowań covidowych troli obecnie przestawionych na
  • Odpowiedz
zarzucasz mi, że ja to uważam za zorganizowaną propagandową akcję, a wg ciebie to są tylko spontaniczne reakcje "wykopków" ?


@velmar:
naczytałem się postów pod tytułem "każdy kto pisze cokolwiek sprzecznego z narracją to ruska onuca, opłacany ruski trol" przez co źle odczytałem twojego posta.

SORKI! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Wykopki uczestniczą w antagonizowaniu społeczeństwa i nawet nie wiedzą jak bardzo grają pod muzykę z Kremla. Poziom dyskusji w Polsce zarówno w polityce jak i wśród zwykłych ludzi został sprowadzony do obrzucania się gównem bez jakichkolwiek merytorycznych argumentów. W prawie każdej sprawie jesteśmy podzieleni na dwa skrajne obozy które się nienawidzą. Do nas to Ruscy by weszli a my dalej byśmy między sobą obrzucali się gównem. Mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
Albo wrzucanie do jednego wora koronasceptyk = ruski troll. Masakra, sam nie jestem osobą, która bezkrytycznie patrzy na szczepienia i znam wielu podobnych ludzi, ale kiedy przyszło do agresji ruskich na Ukrainę, to raczej jednogłośnie solidaryzują się z Ukrainą i nie łykają ruskiej propagandy. Przycichł niestety temat konwoju w Kanadzie, który przecież lądował notorycznie na głównej wykopu. Ale się ludziom zmienia podejście
  • Odpowiedz
@bezbekpol: o ty ruska onuco! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

a tak na poważnie....
uważam że nie powinniśmy teraz wchodzić w spory bo każdy przejaw chaosu, braku jednomyślności i wątpienia, w to co robimy będzie wykorzystany przeciw Polsce w zagranicznych opłaconych śmierdzącymi rublami mediach.

Już teraz pisze się o Polsce nie o tym, że pomagamy setkom tysięcy ludzi, wysyłamy sprzęt i broń dla walczących za "spokój" Europy Ukraińców, zapewniamy najwięcej pomocy humanitarnej, a o tym że pobito "śniadego", nie wpuszczono
  • Odpowiedz
@bezbekpol tu już widzę niektórzy chcą ludzi przed sąd stawiać i do więzień zamykać pod pretekstem działania na szkodę kraju i siemię rosyjskiej propagandy, jeśli tylko spróbujesz zakwestionować cokolwiek zgodnego z huraoptymistyczną narracja "rosja bezsilna i skompromitowana, ukraina super, wysyłać wszystko, przyjmować wszystkich, będzie zajebiście".
  • Odpowiedz
@krucjan: dokładnie tak. i ci sami ludzie potem coś #!$%@?ą o rosyjskich onucach i głupich Rosjanach, samemu stosując reżimowe metody, gdzie nie ma miejsca na sprzeciw, a przeciwnicy są uciszani za wszelką cenę xD jakbyś dał im odrobinę władzy, to zaraz wprowadziliby pełną cenzurę pod pretekstem "walki z propagandą i dezinformacją", protestujących wysyłali do aresztów i przez ten pusty łeb by im nie przeszło, że przecież dokładnie tak samo postępuje
  • Odpowiedz