Wpis z mikrobloga

Napisze coś co kiedyś mi mój znajomy Ukrainiec przekazał. Ruskie trolle bardzo łatwo rozpoznać, są tępi jak #!$%@? ale zdarzają się też takie bardziej cwanie, powiedzmy #!$%@?.

Działają przybierając formę zwykłej osoby w skarpetkach, można wychwycić w nich taki schemat działania:

1) jest ich zwykle 3 w rozmowie
2) jeden za Rosją, drugi się waha, trzeci całkowicie przeciwny
3) piszą w jednym wątku między sobą, jeden wychwala i usprawiedliwia rosje i jej poczynania (czyli tutaj Putina), drugi całkowicie neguje a trzeci stara się zachowywać neutralnie
4) koniec tej rozmowy jest taki,że ten neutralny przekonał się w rozmowie do poglądów rosyjskich, negatywny dla niepoznaki dalej negatywnie nastawiony

Przed 2014 na Ukrainskich forach bardzo popularne były takie konwersacje. Także zwracajcie też uwagę na takie zachowania, znaczy,że onuca.

Chciałem także napisać, że Władimir Putin to zbrodniarz wojenny a zwykli ruscy obywatele, w tym trole z rosji mają także krew niewinnych ludzi na rękach i będą przez to gnić w biedzie jak Korea Północna jak dalej będą siedzieć na dupach i nie próbować z tym walczyć.
#ukraina #propaganda #rosja #onuce
  • 4