Wpis z mikrobloga

@galek: mam ci znowu wkleic te screeny czy jesteś kompletnie slepy? Mogę się teraz zgodzić tylko co do aktualnego stanu mentalnego Putina, po niespodziewanym oporze Ukraińców.
  • Odpowiedz
  • 10
@ciemnienie uu proszę proszę komentarze usuwamy, ładnie zapiekło...

Jesteś kompletnie skompromitowana na tym tagu i nikt na serio nie będzie Cie już tu traktował. Kłóciłaś się z ludźmi że warto się rozmnażać bo na świecie nie będzie konfliktów zbrojnych i będzie cudnie.

Teraz piszesz jakieś wymysły, że to antynataliści chłopcze krew? Kto tą krew sprowadził na świat aby cierpiała?
  • Odpowiedz
@galek: jeśli nie zauważyłeś nadal, nikomu nie mowie za ma się rozmnażać... Macie się odpierxxxc od ludzi. A nadal zerujecie na innych.

Przecież poddałam w wątpliwość czy jednak mu nie odwaliło. Tu mogę się zgodzić.
  • Odpowiedz
  • 8
@ciemnienie zerujemy na innych ? Mówiąc aby nie wrzucali nowych ludzi do maszynki mielenia mięsa.

Czyli jednak może nas wszystkich zabić w męczarniach? Ok zróbmy więcej dzieci :)
  • Odpowiedz
@galek: zerujecie na innych pławiąc się w tym, że aktualnie jest gorzej za wschodnią granicą. Choć ludzie dają też ogromny dowód dobra i braterstwa, pokazują najlepsza twarz człowieczeństwa.
  • Odpowiedz
@galek: nie załamuj się, bo to zwykła prawda. Mam nadzieję, że swoją nadzwyczajna wrażliwość wykorzystujesz dobrze. Aktualnie jest sporo do zrobienia. Powodzenia.
  • Odpowiedz