Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem wiele, ale jak slucham, ze ZUS bedzie wyplacal 500+ ukraincom to trochę mnie rzuca bo juz teraz mnie rzuca, ze ja pracuje, a "sprytni" i "zaradni" są beneficjentami tego.

Może jeszcze niech oddadzą im miejsca w kierownictwie ZUS?

Pomagamy jako naród #!$%@? dużo! Nikt nam za to nie podziękuje. Wykładamy NASZE, ZAROBIONE PIENIĄDZE, oddajemy im swoje rzeczy na które pracujemy, a jedynym beneficjentem tego i tak na końcu będzie rząd, który nas grabi.

Weźcie wy koło i się jebnijcie w czoło.

Zaraz się okaże, że PKO sfinansuje zakup mieszkań dla matek z dziećmi - 3 pokoje, a dla samotnych kawalerki, a polak bedize nadal #!$%@? na kredycie do starosci.

Nie mogą normalnie żyć i pracować na siebie? Przecież Oni wtedy nigdy nie wrócą do siebie, a zaraz założą związki, będą domagać się reprezentantów w sejmie itd...

POMAGAJMY, ALE NAJPIERW DBAJMY O SIEBIE I MYŚLMY O NAS!

Może zwolnijmy nowozarejestrowane firmy przez Ukraincow z podatkow i ZUSu na 50 lat?

Taaaa. Nazywajcie mnie onucą i kacapem. Bo śmiałem skrytykować działanie rządu.

#wojna #ukraina #polska #zus #500plus #rosja
  • 57
zaraz cię zwyzywają od onuc, tak łatwo na tej wojnie upadł zdrowy rozsądek

@Emble zdrowy rozsądek? Rozumiem że zdrowy rozsądek podpowiada ci ze PKO kupi ukraincom trzypokojowe mieszkania gdzie Polacy będą musieli #!$%@?ć 30 lat na kawalerkę?

I pewnie zdrowy rozsądek podpowiada ci ze to świetny pomysł zwolnić firmy zakładane przez Ukraincow z podatków i ZUSow na 50 lat?
@zdzislawnajmrodzki: nie przejmuj się #!$%@?,przyjdzie taki wykopek ze szkoły zje pomidorówke i wali konia do fejk newsów jak to ukraińska armia niszczy rosyjską,o drugim Westerplatte na wyspie węży gdzie okazało się że żołnierze ukraińscy są w niewoli a prezydent już ich "pochował",my się zaraz obudzimy z ręką w nocniku jak nam przyjdzie parę milionów "uchodźców" ale Polacy są bogaci przyjmą ich pod swój dach ciekawe na jak długo ( ͡°
Ja rozumiem wiele, ale jak slucham, ze ZUS bedzie wyplacal 500+ ukraincom to trochę mnie rzuca bo juz teraz mnie rzuca, ze ja pracuje, a "sprytni" i "zaradni" są beneficjentami tego.


@zdzislawnajmrodzki:
Uuuu zielonko, mocne słowa. Rozumiem, że jak jesteś uchodźcą wojennym i państwo rzuca Ci jakiś socjal, żebyś kupił dzieciom mleko i soczek aby nie padły z głodu to nagle stajesz się BENEFICJENTEM i masz lepiej niż pracujący obywatele tego
@zdzislawnajmrodzki: Wypowiedziałem się, ale oczywiście pominąłeś pozostałe argumenty i odniosłeś się tylko do zaczepki ;)

Do pozostałych też jak widzę odnosisz się z szacunkiem i rzucasz od początku więc serio nie mam ochoty na jakieś gówniarskie przepychanki i tłumaczenie jak krowie na rowie...
@zdzislawnajmrodzki niska cena za oddawanie życia i rozwalenia kraju pośrednio dla naszej wolności. Ja odbieram to tak, Putin się wykrwawia na Ukrainie z każdym dniem, co daje nam spokojna przyszłość. Jeśli łatwo by przejął Ukrainę to na uszczelnienie granic i ciągle trwająca wojnę humybrydowa wydalibyśmy dużo więcej, pomijając to że ruski ma ochotę na granice na Odrze.
@durga_na_sztandary: Bo się we mnie gotuje. Każdy pomaga jak może, wykładamy na to swoje środki by mogli funkcjonować o tutaj w PL, i robimy co możemy żeby mieli środki do zycia u siebie, ale #!$%@? mnie szczerze, że rząd czując rosnące słupki robi rzeczy, które się na nas negatywnie odbiją. Teraz jest wielkie poparcie dla Ukrainy i "trzeba" to zmonetyzować politycznie, ale ja osobiście chciałbym mieć równe szanse we własnym kraju,