Wpis z mikrobloga

Trochę mnie jednak przeraża myśl, że z Polski wystartowały nasze myśliwce, które będą walczyły z ruskimi (nie ważne kto za sterami). Putin może spokojnie uznać to za atak Polski (tak samo Ukraina oskarża Białoruś gdy z ich ziemi są wystrzeliwane rakiety). To już nie to samo co amunicja, kaski czy inne bronie ręczne. Niby fajnie im pomagać, ale ryzykowne to jest.
#ukraina #wojna
Pobierz Volter - Trochę mnie jednak przeraża myśl, że z Polski wystartowały nasze myśliwce, k...
źródło: comment_1646086297iFyUokyz7OG35U9Z5P1Bs7.jpg
  • 92
@Volter: Szczerze powiedziawszy, też mi się to średnio podoba.
Tak jak wspomniałeś, to balanasowanie na cieńkiej linii to raz, dwa, jestem przekonany, że UA padnie, nie dziś, nie jutro, ale to kwestia czasu i cholera wie, co dalej putinowi strzeli do łba.
Jeden Mig, dwa, jeszcze bym zrozumiał, ale oddawać 28 sztuk?

Niby mamy dostać za to f-16, ale kiedy, jak, gdzie, jakie sztuki, jak wyposażone, tego nie wiemy.
Żeby się
Dokładnie o to zapytałem to tutaj mnie oznajmili, że ta couuurva putin wie, że to „pożyczone” xDDD


@WlatcaPustyni: Bo tak patrząc na to realnie, to przy skali propagandy w Rosji mogliby już 3 dni temu powiedzieć, że wojska NATO walczą po stronie Ukrainy, a ludzie by tam łyknęli bez mrugnięcia okiem.
@pan-violaceus Jestem po prostu miłośnikiem lotnictwa i zakochałem się w tym wyglądzie i malowaniu - nie ma się czegoś więcej doszukiwać. ;)
Wiem, że nic wspólnego z Polska armią, ale miały to coś...