Wpis z mikrobloga

Trochę mnie jednak przeraża myśl, że z Polski wystartowały nasze myśliwce, które będą walczyły z ruskimi (nie ważne kto za sterami). Putin może spokojnie uznać to za atak Polski (tak samo Ukraina oskarża Białoruś gdy z ich ziemi są wystrzeliwane rakiety). To już nie to samo co amunicja, kaski czy inne bronie ręczne. Niby fajnie im pomagać, ale ryzykowne to jest.
#ukraina #wojna
Volter - Trochę mnie jednak przeraża myśl, że z Polski wystartowały nasze myśliwce, k...

źródło: comment_1646086297iFyUokyz7OG35U9Z5P1Bs7.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
Putin może spokojnie uznać to za atak Polski


@Volter: Nawet jeśli, to kogo to obchodzi?
Zaatakują nas by cała armia NATO im zrobiła wjazd na chatę?

(tak samo Ukraina oskarża Białoruś gdy z ich ziemi są wystrzeliwane rakiety)

Jest "drobna" różnica między przekazaniem sprzętu, czy uzbrojenia, a przeprowadzaniem ataków z terytorium kraju.
  • Odpowiedz
@Volter: po pierwsze masz rację. Zupełnie, merytorycznie. Masz rację.

Po drugie, jednak zrozum że Polska jest uczestnikiem i przedmiotem tej wojny.

My na wojnie z Rosją nie "możemy być" tylko "jesteśmy"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: zobaczyłeś kilka memów i filmików z dronów i to nagle już nasza wojna? Włączanie się do wojny z nuklearnym mocarstwem byłoby skrajną głupotą
  • Odpowiedz
@podomka: zobaczyłeś kilka memów i filmików z dronów i to nagle już nasza wojna? Włączanie się do wojny z nuklearnym mocarstwem byłoby skrajną głupotą


@Gunslinger: Nawet nie wiem co Ty do mnie mowisz xd dostarczyliśmy już pomoc militarna do Ukrainy, wiele razy. A Ty teraz się o jakieś migi #!$%@?.
Rosja wie, ze pomagamy Ukrainie. Jeśli Putin będzie chciał nas zaatakować, to i tak to zrobi.
  • Odpowiedz
@Volter: To co se putin uznaje to nikogo już nie obchodzi. Potężna broń ale koniec końców do broń. Równie dobrze możemy im to sprzedać za 50 hrywien. A to że jeśli udostępniasz terytorium do ataku i stajesz się przez to agresorem to zupełnie inna sprawa uregulowana w prawie międzynarodowym.
  • Odpowiedz
To była nowa opcja w panku do wypożyczenia tak jak z tymi bentleyami i innymi była kiedyś w Coca-Cola można było wymienić kody na myśliwiec bojowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Volter: Całe życie będziesz srał pod siebie ze strachu co Putin pomyśli? Putin to #!$%@? która umie bić tylko słabszych. Jak oni nie umieją zdobyć dominacji w powietrzu nad #!$%@? Ukrainą to jak on miałby prowadzić wojnę z NATO?
  • Odpowiedz