Wpis z mikrobloga

Podoba mi się to co mówił tutaj generał Polko:
https://youtu.be/re05tcQJYYg?t=113

Moim zdaniem Putin nie odważy się zaatakować NATO bo NATO jest duuuuuużo silniejsze niż Ukraina, i silniejsze niż Rosja.
Ale podoba mi się to co mówi.

Nie jakiś #!$%@? Korwin który straszy nas sankcjami że jak zrobimy sankcje to "nam to zaszkodzi tak samo lub mocniej niż Rosji".
Niestety ten idiota jest bardzo popularny wśród wykopkowiczów.

#antykapitalizm #rosja #wojna #putin #korwin #antyfaszyzm

Dodam jeszcze że nawet uważając że Rosjanie nas nie napadną, to Ukraińcy nie dość że są wyzyskiwani przez Polskich przedsiębiorców którzy bogacą się na bardzo taniej sile roboczej, to jeszcze teraz Ukraina jednak broni po niekąd nas. Ukraina jest taką barierą zaporową pomiędzy nami i Rosją. Nawet gdyby tak nie było, to bardzo bym kibicował Ukraińcom i uważał że należy im pomagać, ale w tej sytuacji to nie jest kwestia wyłącznie empatii wobec Ukraińców, ale też wdzięczności, bo mamy za co być im wdzięczny.
#!$%@?ć ludzi którzy nazywają Putina "Jego Ekscelencją" czy przestrzegają nas przed sankcjami wobec Rosji.

Zajebiście podoba mi się że Polski Generał powiedział że Zalensky powinien żądać tego od Europy, i pytał jak k jest ukształtowany system wartości w Europie że to był problem #!$%@?ć Rosji sankcje.
Podoba mi się zachowanie Polski i Polaków. Normalnie jestem bliski dumy z tego kraju.
Cieszy że #!$%@? Konfa traci poparcie, cieszy mnie taki Stanowski gdy jak tylko Braun zaczął #!$%@?ć o Banderowcach to kazał mu #!$%@?ć, cieszy mnie że śpiewa się Ukraiński hymn.
  • 2