Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: #!$%@? wie czy prawda, ale jakoś bym się nie zdziwił. Nie zdziwiłbym się jak "bohaterski" atak na Niemcy był po tym jak już wiedział, że niemiecki rząd planuje ostrą zmianę frontu.
PS ludzie się śmiali jak Sikorski mówił, że najbardziej boi się niemieckiej bezczynności, a de facto to było największym problemem pierwszych dni konfliktu
@Konigstiger44: @Edward_Mora:
@#!$%@?: oficjalne informację od istytutu danych z dupy.
Morawiecki nie był dopuszczony, a cała nasza logistyka dostarczająca ukrainie sprzęt to działała na czuja xD
To że ukraińscy piloci wylądowali w deblinie parę dni temu żeby odebrać migi to pewnie też bez naszych władz zostało zrobione. No ale dalej lykajcie ruską propagandę. Smacznego.
Rozumiem, dziwnym jednak trafem, to po jego wizycie niemcy wkoncu ruszyli dupy. Oczywiscie, to byl calkowity przypadek.


@maniol92: dużo bardziej prawdopodobne jest, że USA się do nich #!$%@?ło. Świadczyłby o tym fakt, że Niemcy natychmiastowo zdecydowały się na zwiększenie finansowania armii do 2% PKB, czyli minimum określonego przez NATO na szczycie w 2014.
@KaiserBrotchen: USA to sie do Niemiec juz od dawna o to sraly, Trump robil to zreszta oficjalnie. Nie dziwota, ze w przypadku realnego zagrozenia i tragicznym stanie ich armii zdecydowali sie sypnac wieksza kwota pieniedzy. Troszke mnie szczerze mowiac dziwi taka dyskusja z faktami no ale ok, widocznie nienawisc do partii rzadzacej nadal jest silniejsza. Wg mnie jakies przepychanki, czy na sile szukanie dziury w calym jest w tym momencie pozbawione
#!$%@? wie czy prawda, ale jakoś bym się nie zdziwił. Nie zdziwiłbym się jak "bohaterski" atak na Niemcy był po tym jak już wiedział, że niemiecki rząd planuje ostrą zmianę frontu.


xD Zajrzałem na wykop i strasznie żałuję. Odklejenie antypisu to jest jakaś abstrakcja. Zachowujecie się jak totalne dzieci. NO JAK TO PIS MIAŁ W CZYMKOLWIEK RACJĘ? PRZECIEŻ TO NIE MOŻLIWE!!!11 LEPIEJ ZAŁÓŻMY ATAK KOSMITÓW.

szwabów cisnęliśmy my, cisnęło na pewno też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
latego Morawiecki w Niemczech cisnal po polityce Niemiec, ktore po rozmowach z nim i prezydentem Litwy zmienili podejscie. Ogarnij sie matole.


@maniol92: tak było, Niemcy zmienili podejście bo Morawiecki i Litwa xDDD