Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: z jednej strony tak, z drugiej opozycja nie ma totalnie nic do zaproponowania. Taka ona silna, że jak pojawiają się problemy to chowają głowy w piasek. Na ten moment w mojej opinii, nie ma partii, która mogłaby PiSowi realnie zagrozić, bo żadna z opozycyjnych partii nie ma charyzmatycznego lidera, który pociągnie za sobą tłumy ;) a programowo sami nie wiedzą, czego konkretnie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
poprzednia władza przegrała sobie u ruskich poparciem euromajdanu, co zaskutkowało taśmami u Sowy i wielką akcją propagandową w internecie. Zobaczymy co przygotują na PiS


@Iskaryota: Taśmy u Sowy to był 2014, PO poparcie spadło o sondażowe 8-10% już w 2012, od 2013 były praktycznie wiadomo, że PO utonie w wyborach, nawet jakby u sowy mieli jeść tylko hot-dogi bez keczupu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Lolenson1888: ta co chwila widać wpisy że ooo panie ale PiS dobry, ale PiS super, morawiecki super premier, pokazał szkopowi gdzie jego miejsce xD już zapomnieli jak polski ład ładuje ich w dupę
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: a czemu pisowi ma wzrosnac poparcie? cala pomoc jest organizowana przez nas, polakow. pisiory poki co siedza cicho, no wiadomo poza morawieckim. nic sie nei zmienilo, za antyeuropejska propagande pis robi wypad po wyborach
  • Odpowiedz
trudno wyobrazić sobie obóz rządzących chorągiewek, które same nie wiedzą, do czego chcą doprowadzić


@karooola: No PiS akurat doskonale wie do czego chce doprowadzić, tego im odmówić nie można. Od początku rządów konsekwentnie dymają i ogłupiają ludzi by zrobić z nich peonów xD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Do wyborów ponad rok, a wojna nie będzie trwać wiecznie. Ludzie znudzą się tematem za miesiąc i będą musieli wrócić do szarej rzeczywistości polskiego ładu i drożyzny

Niech jeszcze wróci vat na paliwo i litr będzie po 7-8 złoty to wtedy zobaczysz jak im poparcie "wzrośnie" xD

Nie ma #!$%@? żeby odkręcili #!$%@?ącą inflację i wzrost cen wszystkiego. Obawiam się, że ten konflikt z Rosją spowoduje, że będziemy mieli jeszcze
  • Odpowiedz
z jednej strony tak, z drugiej opozycja nie ma totalnie nic do zaproponowania. Taka ona silna, że jak pojawiają się problemy to chowają głowy w piasek. Na ten moment w mojej opinii, nie ma partii, która mogłaby PiSowi realnie zagrozić, bo żadna z opozycyjnych partii nie ma charyzmatycznego lidera, który pociągnie za sobą tłumy ;) a programowo sami nie wiedzą, czego konkretnie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
  • Odpowiedz
@Radus: ahh, jak zwykle jedno i to samo :D powiesz coś to od razu ktoś Ci wkłada do mordy zupełnie inne słowa :P akurat ja jestem za totalnie inną partią z wymienionych w tym wątku. Nie mniej jednak, chętnie posłucham Twojego #!$%@? :)
  • Odpowiedz
z jednej strony tak, z drugiej opozycja nie ma totalnie nic do zaproponowania. Taka ona silna, że jak pojawiają się problemy to chowają głowy w piasek. Na ten moment w mojej opinii, nie ma partii, która mogłaby PiSowi realnie zagrozić, bo żadna z opozycyjnych partii nie ma charyzmatycznego lidera, który pociągnie za sobą tłumy ;) a programowo sami nie wiedzą, czego konkretnie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
  • Odpowiedz