Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim nie zapominajmy o największej krzywdzie, jaką Putin wyrządził NAM i to już TERAZ. Siłą rzeczy spowodował wzrost poparcia PiSu, a być może zapewnił nawet Kaczorowi zwycięstwo w przyszłorocznych wyborach, które przez pandemię i kryzys mógłby przerżnąć z hukiem
#ukraina #wojna #polska #polityka
Lolenson1888 - W tym wszystkim nie zapominajmy o największej krzywdzie, jaką Putin wy...

źródło: comment_1646031081ri0eLciaQD7K8kyP1pJbje.jpg

Pobierz
  • 29
@Lolenson1888: z jednej strony tak, z drugiej opozycja nie ma totalnie nic do zaproponowania. Taka ona silna, że jak pojawiają się problemy to chowają głowy w piasek. Na ten moment w mojej opinii, nie ma partii, która mogłaby PiSowi realnie zagrozić, bo żadna z opozycyjnych partii nie ma charyzmatycznego lidera, który pociągnie za sobą tłumy ;) a programowo sami nie wiedzą, czego konkretnie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°
poprzednia władza przegrała sobie u ruskich poparciem euromajdanu, co zaskutkowało taśmami u Sowy i wielką akcją propagandową w internecie. Zobaczymy co przygotują na PiS


@Iskaryota: Taśmy u Sowy to był 2014, PO poparcie spadło o sondażowe 8-10% już w 2012, od 2013 były praktycznie wiadomo, że PO utonie w wyborach, nawet jakby u sowy mieli jeść tylko hot-dogi bez keczupu
trudno wyobrazić sobie obóz rządzących chorągiewek, które same nie wiedzą, do czego chcą doprowadzić


@karooola: No PiS akurat doskonale wie do czego chce doprowadzić, tego im odmówić nie można. Od początku rządów konsekwentnie dymają i ogłupiają ludzi by zrobić z nich peonów xD
@Lolenson1888: Do wyborów ponad rok, a wojna nie będzie trwać wiecznie. Ludzie znudzą się tematem za miesiąc i będą musieli wrócić do szarej rzeczywistości polskiego ładu i drożyzny

Niech jeszcze wróci vat na paliwo i litr będzie po 7-8 złoty to wtedy zobaczysz jak im poparcie "wzrośnie" xD

Nie ma #!$%@? żeby odkręcili #!$%@?ącą inflację i wzrost cen wszystkiego. Obawiam się, że ten konflikt z Rosją spowoduje, że będziemy mieli jeszcze
z jednej strony tak, z drugiej opozycja nie ma totalnie nic do zaproponowania. Taka ona silna, że jak pojawiają się problemy to chowają głowy w piasek. Na ten moment w mojej opinii, nie ma partii, która mogłaby PiSowi realnie zagrozić, bo żadna z opozycyjnych partii nie ma charyzmatycznego lidera, który pociągnie za sobą tłumy ;) a programowo sami nie wiedzą, czego konkretnie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
@Radus: ahh, jak zwykle jedno i to samo :D powiesz coś to od razu ktoś Ci wkłada do mordy zupełnie inne słowa :P akurat ja jestem za totalnie inną partią z wymienionych w tym wątku. Nie mniej jednak, chętnie posłucham Twojego #!$%@? :)
z jednej strony tak, z drugiej opozycja nie ma totalnie nic do zaproponowania. Taka ona silna, że jak pojawiają się problemy to chowają głowy w piasek. Na ten moment w mojej opinii, nie ma partii, która mogłaby PiSowi realnie zagrozić, bo żadna z opozycyjnych partii nie ma charyzmatycznego lidera, który pociągnie za sobą tłumy ;) a programowo sami nie wiedzą, czego konkretnie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@