Wpis z mikrobloga

@noitakto: Pewnie jest bardzo zajęty bo pełni obowiązki Przewodniczącego Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. ( )
@noitakto: Zabawne, że we wpisach o Platformie Obywatelskiej albo celebrytach związanych z PO, zawsze pojawiają się wpisy o nie jątrzeniu w tym momencie, bo musimy zachować jedność w obliczu rosyjskiego zagrożenia. Tylko w przypadku heheszków z PiS, Prezydenta i Premiera już takich wpisów nikt nie wrzuca. Ciekawe dlaczego, nie wiem choć sie domyślam.
@PanAIbert: 1) Nie ja wrzuciłem ten wpis, 2) Nawet go nie zaplusowałem, 3) Masz rączki to do roboty, 4) Jest różnica między Ochojską czy Owsiakiem, a naczelnikiem państwa i wicepremierem, który ma wręcz obowiązek działać, 5) Ochojska i Owsiak aktywnie pomagają Ukraińcom, co czyni tamte wpisy nie tylko niestosownymi, ale przede wszystkim kłamliwymi, 6) Pozdrawiam.
i gdzie Ziobro ze swoją antyunijną retoryką?


@galicjanin: Ale pamiętasz, że pierwsi z pomocą Ukrainie wystąpili pozaunijni WIelka Brytania i USA, a unijne Włochy, Cypr czy Węgry zwlekały jak mogły?
1) Nie ja wrzuciłem ten wpis, 2) Nawet go nie zaplusowałem,


@AAA90: Bo inne wrzucałes i plusowałes xD weź człowieku nie bądź hipokrytą! walcz o jedność Polaków! chyba że ta jedność to tylko dla jednej strony politycznej xD wielki wojownik jedności co się zesrał już przy pierwszym sprawdzam xD
@PanAIbert: Heh przez moment myślałem, że masz dobre intencje przynajmniej, ale koniec końców trafiłem na partyjnego funkcjonariusza urażonego, że ktoś pyta o działanie wicepremiera. ¯\_(ツ)_/¯ Leć na czarno.
funkcjonariusza urażonego, że ktoś pyta o działanie wicepremiera. ¯_(ツ)_/¯ Leć na czarno.


@AAA90: czarnuj czarnuj, hipokryto, jednych można pytać o dzialania innych nie, prawda? Twoich ulubieńców nie można pytać bo wtedy to dzielenie narodu! ale jak o innych, to czemu nie, jak najbardziej i że taki ktoś nie widzi nawet swojej hipokryzji i obłudy, dramat!
@PanAIbert: Nie baranku, ustosunkuj się do reszty mojego komentarza - wtedy używaj tak trudnych słów jak "hipokryzja". Ochojska właśnie kieruje Polską Akcją Humanitarną, a tego rodzaju pytania miały sugerować, że nic nie robi. Były więc kłamstwem. Jeżeli Kaczyński właśnie robi coś wspaniałego (być może tak jest, nie wiem), to zakasuj rękawy i po prostu daj linki, prostuj fejki. Nie oglądaj się na innych tylko działaj. Hipokryto.