Wpis z mikrobloga

Ukraina właśnie zapisuje się swoją odwagą, miłością do ojczyzny, godnością, walecznością, troską o bliskich oraz rodzinę na kartach historii świata i sercach ludzi którzy z dnia na dzień śledzą co się dzieje i ich w jakikolwiek sposób wspierają. Widząc taką wytrwałość i poświęcenie można śmiało powiedzieć, że dziś żaden kraj w Europie nie mógł nawet pomimo lepszych środków militarnych wzbudzić w sercach ludzi takiego morale. Miejmy nadzieje, że putin straci w tej bitwie wszystkie swoje zęby,
Wielkość tego co robi Ukrain nie polega tylko na samej walce, ale i na prawdzie. Nie chodzi o dezinformacyjny szum ale o prawdę tego co ludzie mają w sobie i co liczy się w życiu, dla tego każdy to dziś czuje. Dziś Ukraińcy nie umierają tylko za swój kraj i swoje rodziny. Umierają też za nas i za całą Europę tylko im dalej od Ukraińskiej granicy tym ludzie miej zdają z tego sprawę. I za to wszystko należy się im szacunek i chwała. Swoim, życiem i niezłomnością dają nam szanse na obudzenie się ze snu wariata gdzie społeczeństwo jest podzielone na milion płci, nikt nie wie, co to kobieta i trzeba przepraszać, że się urodziło, a najlepiej to się nie rodzić bo to złe dla klimatu.
Dzięki Ukrainie każdy teraz sam może poczuć emocje i uczucia w swoim wnętrzu, a także zboczyć jak wyglądają ludzie którzy nie dają się podzielić i zamiast bać się, przepraszać i ustępować wspierają się nawzajem i walczą z o wiele potężniejszym przeciwnikiem.
I jeżeli czyta to ktoś młodszy to pamiętajcie, że jeżeli ktoś wam wmawia, że jeżeli kochacie swój kraj, to jesteście głupi, albo faszystami, jeżeli ktoś wmawia wam homofobie, rasizmy i inne toksyczne gówno męskości, żeby zdusić w was siebie i wmówić wam to kim nie jesteście wywołując poczucie winy to trzymajcie się od takich ludzi z daleka. Tak samo z wolnością słowa, te wszystkie rzeczy jedyne co robią to dzielą ludzi, a łączą te podstawowe jak miłość, rodzina i prawda. Żeby kiedy przyjdzie czas być tak samo ślini duchem jak Ukraińcy.
A teraz chciałbym jeszcze raz podziękować Ukrainie za wszystko co robi i życzyć wam złamania szczęki putinowi tak, żeby w Rosji mówili, że Rosja połamała swoje zęby na Ukrainie przez następne 1000 lat.

Chwała Ukrainie!

PS. Trzy dni siedziało, mi to w głowie ale nie pisałem tego bo miałem i dalej trochę mam takie uczucie, że te kilka liter dużo nie zmieni, ale ta potrzeba napisania tego nie znikała, traktuje to bardziej jako wpis do "pamiętnika" i nawet skonstruowałem mema jak to widzę, tylko, że tam już parę Balrogów zleciało na dół, a wciąż dochodzą nowe.

#ukraina #wojna #przemyslenia #memy
Pobierz rifraw - Ukraina właśnie zapisuje się swoją odwagą, miłością do ojczyzny, godnością, ...
źródło: comment_1645994529iNNY3U74AX7lV6vFd6lWd3.jpg
  • 2