Wpis z mikrobloga

Generalnie nie chcę nikomu zmieniać życia, ale też macie takie poczucie wstydu za ludzi z Polski, którzy wrzucają obecnie zdjęcia z imprez na stories różnych mediów, gdy w kraju obok mordowani są cywile? #wojna #rosja #ukraina #impreza
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam na fb wielkiego zakompleksionego pana dyrektora śląskiej fabryki i on na przykład wrzuca zdjęcia na relacje z wakacji na Dominikanie… No może nie doszło do niego co się dzieje albo coś…
  • Odpowiedz
Tak mi się Miłosz przypomniał.. W Rzymie na Campo di Fiori
Kosze oliwek i cytryn,
Bruk opryskany winem
I odłamkami kwiatów.
Różowe owoce morza
Sypią na stoły przekupnie,
  • Odpowiedz
@Pique993: Nie. Od dwóch nocy nie spałem, cały czas działam w różnych opcjach pomocy. Dzisiaj wieczorem chce się spotkać z przyjaciółmi, równiez z Ukrainy na małą domówkę.

Ale będą mnie krytykować siedzący w domkach i mazgający się w wykupiony papier toaletowy, którzy co najwyżej udostepnili łańcuszki na fb żeby wszyscy widzieli, oczywiście śmiesz się uśmiechać @nicspecjalnego, woojna jess
  • Odpowiedz
@Pique993 U mnie wczoraj w nocy o 2 nad ranem studenci spiewali Sobie karaoke. Obudzil mnie "Statek Piła Tango", a Ja Sobie myślę co za zje*** obok mnie mieszkają ()
  • Odpowiedz
@Pique993: generalnie nie chcę nikomu zmieniać życia ale wiesz że na świecie codziennie giną ludzie w wyniku bestialstwa innych? To że do tej pory działo się to w innych, bardziej oddalonych krajach nie umniejsza tym tragediom. To, że nie mówią o tym w telewizji nie oznacza, że to się nie dzieje. Nie wstyd ci że do tej pory żyłeś normalnie gdy np. w Korei północnej władza morduje ludzi?
  • Odpowiedz
@Pique993: Szkoda, że nikt się nie przejmował jak USA atakowało Afganistan czy Irak ze swoich wyimaginowanych powodów (mam na myśli oficjalne powody). Tam też ginęli cywile.

To czy wojna jest blisko czy daleko pokazuje tylko jak krótkowzroczni i obojętni są ludzie.

Osobiście jestem przeciwko wszystkim wojnom, czy to blisko czy daleko a jeśli nawet mają być to niech biorą w nich udział sami zainteresowani, osoby na stanowiskach, które chcą na
  • Odpowiedz