Wpis z mikrobloga

@Pique993: Ja w sumie nic innego od czwartku nie przeglądam w internecie poza #ukraina.

Nawet nie wiedziałem, że jest mecz Manchesteru United, chociaż normalnie oglądam/sprawdzam na bieżąco.

Ciężko się "cieszyć życiem" w sumie, ale jeśli ktoś potrafi w takiej sytuacji, no to #!$%@?, co tam.
  • Odpowiedz
@Pique993: A czemu miałoby mi być wstyd? Przecież życie w Polsce toczy się dalej, mimo wszystko - tutaj nie ma wojny. Nie można rzucić wszystkiego, żeby cały dzień obserwować wykop i twittera tak jak my to robimy.
  • Odpowiedz
@Pique993: Nawet nie wiem co to jest to "stories", o którym mówisz. Ale czego oczekujesz, że wszyscy teraz będą w żałobie? Ale właśnie w tym momencie źli ludzie wygrywają, kiedy przestajemy żyć naszym zwykłym torem życia.
  • Odpowiedz
@Pique993: Jaka jest ta definicja "obok" i do ilu kilometrów działa? W Jemenie czy Palestynie są rozjebywani po kątach ludzie dzień w dzień od miesięcy. Nikt nie odwołuje imprez.

Czyli jak kraj ościenny to powinniśmy odwołać, a jak dalej to impreza i lecimy w miasto?
  • Odpowiedz
@Pique993: też tak mam. Siedzę 5 noc z rzędu na zmianie. W ciągu dnia wychodzę kupić jakieś żarcie to nawet mnie dziwi jak minę śmiejące się osoby. Trochę paranoja z mojej strony. Dzisiaj byłem na imprezie u kumpla. Wypiłem dwa piwa i powiedziałem mu, że nie mam ochoty imprezować i spadam.
  • Odpowiedz
@Pique993: To jest to samo podejście co do papieża gdy umarł. Są ludzie którzy się przejęli tym, a byli i tacy którzy mieli #!$%@?. A Ty używasz mediów społecznościowych gdy dzieci w Afryce głodują? Każdy ma swoje życie i dramaty. Rzeczy które go ruszają i takie na które ma wywalone.
  • Odpowiedz