Wpis z mikrobloga

@rafal-kielpinski chodzi mi o to że jak.... Nie będzie Ukrainy i będziemy ich tu dużo każdy będzie chciał pracować itp. to mamy trochę przesrane. Myślałem że dostaną jakaś kasę od państwa i jakieś obozy a potem się zobaczy. Już teraz przez inflację i ceny jest dla wielu ciężko, a wiemy jak firmy w Polsce lubią wykorzystywać. Oczywiście jestem za pomocą tylko martwię się tez o swoich
@darek-jg
@rafal-kielpinski
@rafal-kielpinski teraz też tak myślę że ci ludzie powinni być jednak umieszczani w obozach, powinna być sprawdzana ich tożsamość, a jak jada do kogoś to kontakt czy faktycznie do niego jada itp.. może to moja paranoja ale kto wie kto tam będzie przyjezdzal? Rusek, urek a może czeczen? Pamiętam jak moja ciocia w latach 80 pojechała do de to pół roku ja w obozie sprawdzali. No ale nie znam się
@darek-jg a kogo bierzesz i wpuszczasz do swojego kraju i dajesz mu wolną rękę wiesz? Zaraz się zrobi jakaś grupa, jakieś protesty na końcu się okaże że chcą polska odbić Ukrainę albo cos.... Nad tym trzeba panować. To tak samo " wpuśćmy wszystkich potem sprawdzajmy". Przeca tam może być stado ruskich troli albo Białorusinów xD no ale kij za to kocham wykop nie myśli