Wpis z mikrobloga

@dlouhy no, jesteś nią. Dokładnie ta sama narracja, dokładnie ten sam ton. Zero kreatywności i zero umiejętności dobrania słów. Brakuje tylko słowa polaczki albo polaki. Dlatego dostajesz 1 rubla za wpis, a nie jak ci lepsi, którzy dostają 2
  • Odpowiedz
  • 0
@ringblack czyli uważasz, że amerykańskie szerzenie tfu demokracji w krajach trzeciego świata na potępienie nie zaslugiwało? I nie dobra teraz o tym wspominać, aj waj, to wcale niepodobne? A Polakiem to jestem większym niż ty, bo jestem z Wielkopolski a ty pewnie z jakiejś podbitej azjatyckiej prowincji jak mazowsze czy podlasie
  • Odpowiedz
@dlouhy wiesz kto najczęściej mówi skąd to on nie jest? Ten co z danym regionem gówno ma wspólnego. Stany mają swoje za uszami, ale do ruskich im w #!$%@? daleko. Afganistan, Gruzja, Czeczenia, Ukraina 8 lat temu, Ukraina dzisiaj. Stany miały przynajmniej minimalny powód. Ruscy nie mają nic. #!$%@? ruski śmieciu i tyle do powiedzenia ci mam
  • Odpowiedz
  • 0
@ringblack to ty pierwszy zacząłeś określać moją narodowość, o byciu z azjatyckiej części polski nie zaprzeczyłeś też, więc chyba zabolało, napisałem o moim spostrzeżeniu na temat sankcji a ty się zesrałeś, ciekawe jaki był ten minimalny powód dla usa? ropa?
  • Odpowiedz
@dlouhy z reguły na debilizmy nie odpowiadam. Ale skoro sam się prosisz to: wielkopolska nie oznacza że jesteś lepszy, przygłupie. I nie ja się zesrałem, a ty. Ja po prostu dorownalem do twego poziomu, co było błędem, bo idioci twojego pokroju traktują to jak wodę na młyn.
  • Odpowiedz
  • 0
@ringblack debil to jesteś ty skoro określasz każdego myślącego inaczej ruską onucą, ty jesteś jedyny wielki polak co wie jakie powinno być stanowisko i punkt widzenia każdego polaka, jedyna słuszna linia myślenia, bo inaczej ktoś nie jest polakiem tylko ruską onucą xd powiedział chłop z mazowsza
  • Odpowiedz