Wpis z mikrobloga

@Godir17: z twoim myśleniem to ukraina powinna od razu poddać się rosji i wtedy nikt by nie zginął, wszyscy mogliby żyć dalej. tylko ludzie mają jeszcze coś takiego jak honor, godność. duże słowa wiem ale oni właśnie tym się pokierowali. każdy kiedyś umrze, ty też kiedyś umrzesz. czasami to od ciebie zależy, czy umrzesz jako tchórz czy nie. no ale nie dziwi mnie twoje podejście, nie bez powodu mówi się o
@petrodolan: miesiąc temu wykopki pisały, ze nie beda ginac za chlew obsrany gownem, a teraz sie spuszczacie bo Ukraińcy oddali zycie za jeszcze większy chlew od naszego. Ich postawa jest godna podziwu, męska, honorowa, ale dla.mnie z ludzkiego punktu widzenia bezsensowna, po prostu
@jebluschytrus Ale bzdury, nikt nie będzie ogladal tego w ksiazkach bo to gowno wydarzenie nikogo nie obchodzi tak naprawde, samobójcza i bezsensowna smierc a teraz Ukraincy będą uprawiac na niej propagandę, obrzydliwe.
@Godir17: myślę, że natychmiastowa śmierć widziała im się lepiej niż niewola u Ruskich, która nie polegałaby na siedzeniu na dupie i 3 posiłki dziennie. Jak Ruscy atakują cywili wprost, nie że ktoś był na grzybach pod bazą wojskową i dostał odłamkiem w głowę, tylko wolne miasto, to nie ma co liczyć na jakiekolwiek humanitarne traktowanie jeńców.
Priorytety. Jeden woli uciec, a drugi nie będzie uciekał, bo jest u siebie


@BasTajpan: Jestem bardzo dotknięty ich bohatestwem ale z militarnego punktu widzenia czy by się poddali czy nie, nie było różnicy. Ten żołnierz co wysadził się razem z mostem poświęcił życie ale możliwe, że przyczynił się do wygranej swojego kraju i ocalił życie wielu kolegów. Ci na wyspie nie...