Wpis z mikrobloga

Całe życie mówiłem że polakiem nie opłaca się być, tragiczne położenie państwa, klimat zimnica cały rok, z każdej strony ktoś może nam #!$%@? spuścić, rządzących mamy jakich mamy, już pomijam aspekty społeczne gdzie tylko każdy patrzy jak by to kogoś wyruchać na kasę i zazdrości wszystkiego, najbardziej toksyczne społeczeństwo, wyglądasz gorzej, inaczej niż reszta to jesteś wyrzutkiem, kobiety to wiadomo jak większość traktują, nikt nigdzie nas nie uznaje, każdy traktuje jak kraj trzeciego świata chodźby idealny przykład że w 70% gier, aplikacji nie ma tylko polskich napisów (tak samo jak ukraińskich).

Polska to jest taka typowa #p0lka w gangbangu, każdy ją #!$%@? jak chce i wsadza gdzie chce.

Urodzić się w Ameryce, w Hiszpanii, Włoszech, Australii to jest już wygranie życia na starcie. Nie w ściśniętej centralnej Europie.
#ukraina #wojna #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@Akinori456: faktycznie nasze 4 pory się niestety powoli zacierają, a to miałem własnie na myśli. I to się dla mnie mega podobało.

@rafal-kielpinski: nie wiem jak można na to aż tak bardzo narzekac jeszcze dzisiejszych czasach, gdzie chwila i jesteś w Hiszpanii czy we Włoszech, ale nie wytrzymałbym takiego gorąca zbyt dlugo. Tak samo piździawicy skandynawskiej.
  • Odpowiedz